•    3279...0936: وضعیت سایت‌های کارگزاری‌ها از زمانی که خراب شد و هنگ کرد دیگر به حالت قبل برنگشته است. با بدبختی وارد سایت می‌شوی باز که می‌شود موقع سفارش دادن آن قدر طول می‌کشد که دستت به جایی نمی‌رسد. قبلا جایگاهت درصف مشخص بود اما الان مشخص نیست که در چه جایگاهی هستی یک هفته است تلاش می‌کنم باکارگزاری تماس بگیریم اما کسی جوابم را نمی‌دهد.
  •    5949...0905: من2ماه است که 30 درصد سهام عدالتم را به بانک تجارت فروختم وقتی به بانک مراجعه می‌کنم می‌گویند به ما ربطی ندارد باشماره 1554تماس بگیرید خودشان هنوز شمارشو بلد نیستند وقتی هم که با 1569تماس می‌گیرم اصلا بوق نمی‌خورد.
  •    محمدعلی از رشت: وقتی به سایت فروش سهام عدالت بانک صادرات مراجعه می‌کنم تنها می‌توانم مشخصات حسابم را آنجا تایید کنم و جایی مشخص نشده برای فروش سهام عدالتم.به کارگزاری هم می‌خواهم درخواست بدهم آنجا هم پیام خطای عدم تطابق شماره تلفن با کد ملی می‌دهد.
  •    2343...0916: ارزش سهام عدالت من و مادرم یک قیمت است. من برای فروش به کارگزاری بانک صادرات واگذار کردم که برای فروش 30 درصد فقط یک میلیون و 900 هزارتومان به حسابم آمد ولی مادرم در بانک ملی فروخت 3 میلیون و 500 به حسابش واریز شد. دلیل این اختلاف را نمی‌دانم.
  •   7925...0914: در مورد بورس سوالی داشتم که نمی‌توانم جوابش را پیدا کنم. من هر سهام عرضه اولیه‌ای که می‌خرم سودش از دیگران کمتر است. دلیل آن را نمی‌دانم.
  •    6737...0912: منظور از نماد«شتران» کدام است کاش در موردنمادها توضیحاتی بدهید.(شتران نماد شرکت پالایشگاه نفت تهران است).
  •   رضا از تهران: کاش در مورد عرضه‌های اولیه اطلاعاتی به ما بدهید تا ما بدانیم چه شرکت‌هایی ارزش سرمایه‌گذاری دارند و بتوانیم برای نقدینگی خود برنامه‌ریزی کنیم.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند