•  ۰۹۳۷000۸۴۶۲ : من از کارگزاری بانک کشاورزی کد بورسی گرفتم و درباره فروش سهام عدالت به من گفتند باید ازطریق کارگزاری بانکی اقدام به فروش سهام عدالت کنم ولی به سایت فروش سهام عدالت بانک صادرات که مراجعه می‌کنم تنها توانستم مشخصات حسابم را آنجا تایید کنم و جایی برای فروش سهام عدالتم مشخص نشده. به کارگزاری کشاورزی میخوام درخواست بدم، اونجا هم پیام خطای عدم تطابق شماره تلفن با کد ملی می‌دهد، لطفا منو راهنمایی کنید.
 •  ۰۹۳۵000۶۴۲۶: چرا وقتی دارایکم بیشتر از NAVمعامله شد، معاملات لغو شد؟ چرا الان که خیلی کمتر از NAVمعامله میشه جلوی آن گرفته نمی‌شود؟
 •  ۹۱۲000۷۹۲۰: من کارگزاری مفید را انتخاب کردم.پس از خرید دارایکم از اپلیکیشن آپ و اقدامات لازم، دارایکم را درسایت کارگزاری مفید مشاهده کردم ولی الان مدتی است نمی‌توانم وضعیتم را ببینم.هرچه به کارگزاری زنگ می‌زنم نمی‌توانم حرف بزنم چون ارتباط برقرار نمی‌شود الان هم نمی‌دانم چه کارکنم.کسی جوابگو نیست.
 •  ناشناس: از 17تیر تا الان منتظرم بانک، پول سهام عدالتم را بدهد. چند روز پیش که به بانک مراجعه کردم گفتند هنوز سهامت را نفروخته‌ایم، من که باور نمی‌کنم سهامم را نفروخته باشند. هیچ اطلاعاتی هم از وضعیت سهام مان به ما نمی‌دهند، از طرفی صاحبخانه‌ام می‌خواهد اجاره را زیاد کند، من هم به امید فروش سهام عدالتم با او قول و قرار گذاشتم، اما هیچ پولی دستم را نگرفته.
 •  فرشته از تهران: واقعا مسخره است. ۳۰درصد دوم سهام عدالت را هم تا چند روز دیگر باید بفروشیم اما هنوز پول 30 درصد اول را نداده‌اند. این حجم از بی‌نظمی درهیچ‌‌جا دیده نمی‌شود.
 •  ناشناس: لطفا به ناظر بازار بگویید چرا فقط روی بازگشایی بعضی از سهم‌ها تعصب دارد و همیشه با دامنه بالای مثبت بازگشایی می‌کند و سهام بعضی شرکت‌ها را با منفی باز می‌کند، این کار باعث دلسردی سهامداران شده و همه را قبل از افزایش سرمایه فراری می‌دهند، به خدا اگر عمدی پشت این قضیه باشد آه سهامداران دامن مقصران را می‌گیرد.
 •  جهانگیر از ساری: بانک دی در مورد سهام ما ایثارگران هیچ اطلاعاتی به ما نمی‌دهد و سودی هم در این چند سال به ما پرداخت نکرده، کسی هم جواب مارا نمی‌دهد.
 •  ۹۱۲000۲۳۶۱: تعدادی از شرکت‌ها میزان سهام اختصاص یافته از حق‌تقدم خود را در سامانه سمات آورده‌اند ولی مبلغ ریالی آنها درج نشده و بعضا نمی‌توان به کارگزاری خود منتقل کنیم، راهنمایی فرمایید چه‌کار کنیم تا بتوانیم آنها را در بازار خرید و فروش کنیم.
 •  ۹۱۲000۰۵۱۵: انتقاد خوب است؛ ولی باید از کارگزاران خوب و خوشنام و حرفه‌ای همانند کارگزاری بانک سامان هم تشکر کرد زیرا چندین سال عضو این کارگزاری هستم و تا الان هیچ‌گونه مشکلی برایم پیش نیامده است.
 •  ناشناس: نماد «وبملت» که مربوط به بانک ملت است از 10 روز گذشته بسته است.قیمت این سهم از تاریخ 29/ 4 که به دلیل برگزاری مجمع عمومی بسته شد 2733تومان بود اما از چند روز قبل قیمت این سهم در پرتفوی 650 تومان درج شده بدون اینکه نماد باز شود و معامله‌ای انجام شود. مسوولان بورسی بانک ملت هم جواب ما را نمی‌دهند.
 •  محمد مهدی از ساوه: من و برادرم20 خرداد 30 درصد از سهام عدالت خود را در بانک صادرات فروختیم بعد از گذشت یک ماه برای برادرم در سه مرحله، ۳میلیون و چهارصد تومان واریز شد اما برای من طی این مدت هیچ پولی واریز نشده. مستاجر هم هستم. روی این پول برای اجاره‌خانه‌ام حساب کرده بودم اما هیچ‌کس به مشکلات ما رسیدگی نمی‌‌کند.
 •  بهرام از تهران: من سهام عدالت ندارم. زمانی که دولت به مردم گفت برای سهام عدالت اقدام کنند، پدرمن درخواست نداد و دنبال ثبت‌نام نرفت اما این دلیل نمی‌شود که از این سهمی که به گفته خودشان متعلق به مردم است محروم باشیم. دولت باید ساز و کاری راه بیندازد تا کسانی که مشکل من را دارند بتوانند درخواست بدهند و ثبت نام کنند.
 •  09120002060: مسوولان بانک تجارت دائم اعلام می‌کنند هرکسی سهام عدالتش را به ما فروخته پولش را واریز کرده‌ایم.من ۷خرداد ثبت فروش کرده‌ام، هنوز پولی برایم ریخته نشده. شماره شبا و تلفنم هم درست بوده و به نام خودم است با این حال باز می‌گویند هرکسی سهام عدالت فروخته پولش را پرداخت کرده‌ایم.
 •  هادی از رشت: از مسوولان بانک صادرات خواهش می‌کنم پول فروش سهام عدالت مارا بدهند، باور کنید اگر احتیاج نداشتم این 30 درصد را نمی‌فروختم. سه ماه است که بیکار شده‌ام، دوتا بچه دارم، سهام عدالتم را برای خرج خورد و خوراک فروختم اما انگار نه‌انگار. دو ماه از این فروش سهام عدالتم می‌گذرد، اما پولی برایم واریز نمی‌کنند.
 •  محمدیوسف از اهر: چرا بانک سپه پول 30درصد فروش سهام عدالت من را واریز نمی‌کند که آنقدر زنگ زده‌ام به کارگزاری بانک سپه که خودم خسته شده‌ام چندین بارهم حضوری به بانک مراجعه کردم اما هر کدامشان یک چیزی می‌گویند.
 •  پریزاد از تبریز: با این بلایی که کارگزاری‌ها سر مردم آوردند خدا می‌داند چه تعداد سهامدار از بازار سرمایه فراری شود، من که دیگر جرات فروش 30 درصد دوم سهام عدالتم را ندارم. با فروشش هم ضرر کردم و هم اینکه به پولم نرسیدم، عمرا با این وضعیت 30 درصد دوم را بفروشم.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند