فارابی حتی نمی‌شد پول واریز کرد. تو یک کارگزاری دیگه من خرید کردم بدون مشکل.» کاربر دیگری نیز گلایه‌اش به اختلال دیروز هسته معاملاتی را با توییتی به این مضمون «مثل همیشه اختلال شدید در هسته معاملات!» بیان کرد.

 

کامل ابراهیمیان
مدیر معاملات کارگزاری بانک توسعه صادرات

نماد شرکت نیرومحرکه (خمحرکه) با بیش از 100 درصد بازگشایی شد. شرکتی که ارزش سهام آن در یک سال گذشته بیش از33 برابر شده پیشنهاد می‌شود فناوری اطلاعات بورس نسبت به تعدیل قیمت «بازه سال» در صفحه tsetmc نمادها اقدام کند.

 

علی سعدوندی
اقتصاددان

 آیا حباب است؟ خیر با تورم انتظاری کنونی، بورس ارزان هم هست. حباب؟ با تورم 50 درصدی متعادل است. حباب؟ با تورم 20 درصدی بله حباب است. آنها که در بورس حباب می‌بینند قدری عقلانیت در دولت برای کنترل تورم می‌بینند. جبهه مقابل، فساد، رانت‌خواری و بی‌عملی را چیره می‌دانند.

 

احسان مال‌اندیش
تحلیلگر بازار سرمایه

با افزایش شناوری در بازار که بالطبع افزایش معاملات را به همراه داره، دولت با مالیاتی که دریافت میکنه یک منبع بسیار خوبی برای خودش ایجاد کرده. مالیاتی که دولت امروز از معاملات بورس گرفت معادل فروش چند بشکه نفت بود؟

 

ابراهیم علیزاده
روزنامه‌نگار

 تنها در ۵ عرضه اولیه کوچکی که سهم مردم چند ده هزارتومان بوده کارگزاری‌ها بیش از ۲۴ میلیاردتومان کارمزد دریافت کرده‌اند. ۵ درصد از ارزش عرضه اولیه‌ها را با کمترین زحمت به جیب می‌زنند اما کمتر روزی می‌شود که سهامداران از خدمات آنها (جدا از اختلال در هسته معاملاتی) به ستوه نیامده باشند.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند