•   ناشناس: من و همسرم ۶ خرداد در بانک ملی ۳۰ درصد سهام عدالتمان را برای فروش ثبت و کد پیگیری هم دریافت کردیم اما تا این لحظه،  برای هیچ کداممان ریالی واریز نکرده‌اند. شماره حساب‌هایمان هم فعال است، کد شبا هم صحیح است، شماره تلفن هم به نام خودمونه. لطفا پیگیری کنید.

  •   فرهاد احمدی از تهران: سلام چرا وقتی دارا یکم گران می‌شد بورس دخالت کرد و قیمت را پایین آورد اما الان که نرخ یونیت‌های صندوق در حال ارزان شدن است هیچ دخالتی نمی‌کند؟ این مساله نشان می‌دهد دستوری قیمت‌ها را کاهش داده‌اند. لطفا گزارشی در این زمینه تهیه کنید.

  •  مسعود صابری از تهران: من کارگزاری‌ام مفید است. در قسمت پیام ناظر نوشته بود ثبت سفارش خرید سه‌شنبه ولپارس از ساعت ۱۳ شروع می‌شود و می‌توان ۳۰۰ سهم را برای خرید ثبت سفارش کرد. من دقیقا راس ساعت ۱۳ ثبت سفارش زدم. مبلغش هم فوری بلوکه شد تا چهارشنبه آخر وقت که یکباره از فهرست سفارش خارج شد مبلغش هم برگشت. چرا برای من نخرید، نمی‌دانم! از پشتیبانی هم پرسیدیم جواب درستی ندادند! اگر تعدادش کم بوده چرا من و امثال مرا گمراه کرده‌اند. ممنون می‌شوم پیگیری کنید.

  •   ناشناس: سلام من سهم دارا یکم رو چهارشنبه فروختم ولی نه در پرتفوی من ثبت شده نه پولش تو حسابم منظور شده پس این پول کجا رفت. کارگزاریم مفیده از کجا پیگیری کنیم؟

  •  زهرا نورانی از سمنان: روز دوشنبه من تو کارگزاری آگاه خرید آفلاین زدم ولی متاسفانه خریدی انجام نشده، چرا واقعا؟! در صورتی که نوشت ثبت سفارش شده و پول ۳۰۰سهم ازم کم شد.

  •  تارا کمالی از رودهن: سلام لطفا پیگیری کنید کسانی که گزینه مستقیم را انتخاب کردند فقط از دارایی در بورس که ۳۶ شرکت است سهم گرفته‌اند و از ۱۳ شرکت غیر بورسی دارایی‌شان را نگرفته‌اند. ۴۹ شرکت جزو سهام عدالت است. کسایی که سهام عدالت را مستقیم انتخاب کردند مثبت بزنند که مسوولان پیگیری کنند.

  •  ناشناس: من از طریق بانک پاسارگاد ۶خرداد به فروش سهام عدالت اقدام کردم. الان ۴۵روزه یک ریال نریختند، اصلا انگار وکالتم هم ثبت نشده. جواب هم نمیدن. الان می‌خوام ازطریق کارگزاری‌ها اقدام کنم برای فروش می‌نویسه شماره موبایل سهامدار نامعتبره. سجام هم ثبت نام کردم کدبورس هم دارم. با همین تلفن دارایی سهام می‌بینم. تو سجامم میرم فقط برای فروش نمی‌شه. ۲۰تا کارگزاری هم امتحان کردم همشون می‌نویسه شماره موبایل سهامدار نامعتبره. خواهش می‌کنم این مشکل را برطرف کنید.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند