•  سجاد افخمی از تهران: من یکی از سهامداران دارایکم هستم. در چند روز گذشته ناظر سهم اینقدر پیام داد که گرون نخرید و بالاتر از ارزش واقعی نخرین که سهم به‌شدت افت کرده و الان پایین‌تر از ارزش واقعیش معامله می‌شه. اگه میشه از مسوولان سوال کنید چرا ناظر قبلا مکررا می‌گفت گران نخرین ولی الان پیام نمیده که ارزان نفروشین چرا سرمایه ما که به دولت اعتماد کردیم به‌راحتی برباد میره، اون هم به دلیل سیگنال‌هایی که ناظر به خریداران میده؟ خیلی تابلو و مشخص است که ناظر با رانت داره مسیر رو برای کسانی که ما نمی‌شناسیم هموار می‌کنه. شمارو به‌خدا پیگیری کنید چون این بی‌عدالتی شده خوره جان این روزای ما.

  •  رضا از پردیس: یعنی چی که یکسری نماد بعد از تایم باز بشن یا مثلا معاملات یکسری از سهام باطل ولی یه سری دیگه به راحتی قبول بشن؟ باید قانون باشه و دقیقا گفته بشه به مصداق کدوم قانون معاملات باطل میشن! لطفا این مورد رو پیگیری کنید.

  •  ناشناس: کارگزاری آگاه سر ساعت ۸ونیم تا ۱۲ و نیم که ساعت بورسه هنگه و به خواب میره. بیشتر از دو هفته است که گذشته و هنوز درستش نکردن.

  •  احمد رضایی از قزوین: چرا بانک‌ها پول سهام عدالت را واریز نمی‌کنند؟ تا کی باید منتظر بمانیم؟ کسانی که سهام خود را فروخته‌اند به پول آن نیاز داشتند و از سر دلخوشی سهم خود را نفروخته‌اند! چرا کسی ما را درک نمی‌کند و فکری به حال ما نمی‌شود؟

  •  عباس‌آبادی از سرعین: صندوق دارا یکم دار و ندار ما را بلعید. ۱۰۰میلیون بی‌زبان را ۱۰درصد افت داد. برای ما بازنشسته‌ها بسیار سخت است. این چه بورسی است؟

  •  ناشناس: چرا امروز یهو این طور شد شستا؟ از مثبت۹۰اومد به ۴۰؟

  •  علی اسلامی از کرج: کارگزاری آگاه سه روز کاری است که قطع شده، کل بازار رو هم تحت‌تاثیر قرار داده! این کارگزاری در مقابل زیان میلیونی که وارد کرده به هر عضوش، چه پاسخی داره؟ از آقایان مسوول دولتی، چرا کسی پاسخگو نیست؟!

  •  زیبا نخعی از تهران: سایت سهام عدالت برای برخی کدملی‌ها که سهام دارند و سود هم دریافت کردند و روش آزادسازی رو هم حتی مستقیم انتخاب کردن، این پیام رو می‌ده و می‌گه چنین کاربری یافت نشد. لطفا پیگیری بفرمایید.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند