• ربیعی از اراک: نماد شرکت گازلوله از سال ۹۱ درگیر روند دادگاه و دادرسی است، شایعه شده که بانک‌ها دنبال تصاحب اموالش هستن. الان یک ساله که از نتیجه پرونده خبری نیست. لطفا صدای ما رو به گوش مدیران شرکت برسونید.

  • میلاد طبری از اصفهان: لطفا کارگزاری مفید جواب بدهد؛ بعد از گذشت ۲۸ روز از فروش سهام عدالت فقط ۴۴۵ هزار تومان آن پرداخت شده؛ پیگیری کنید فرآیند فروش و واریز سبد سهام عدالت در کارگزاری مفید به چه شکل است ؟!

  • فتحی از تهران: من سهامدار پلوله هستم. این شرکت در حق سهامدارانش اجحاف کرده است. ما درخواست داریم که یک مجمع تشکیل شود و شفاف‌سازی انجام دهند اما مدیران محترم دریغ می‌کنند و شفاف‌سازی نمی‌شود. این شرکت چندی پیش افشای اطلاعات الف داشت و با دامنه نوسان ۸۰ درصد باز شد ولی ناظر نپذیرفت. ما هرچی پیگیری کردیم می‌گویند شرکت ورشکسته است. ما می‌خواهیم بدانیم اگر ورشکسته است چرا پس افشای اطلاعات الف داشته؟

  • حسین سلامی از پاسارگاد: با سلام. با اینکه فرم خرید خودکار عرضه اولیه سیتا را در کارگزاری مفید امضا کرده‌ام، این برای دومین مرتبه است که برایم درخواست عرضه اولیه نزده! و خودم نسبت به درخواست اقدام کردم. چرا کارگزاری مفید به تعهداتش عمل نمی‌کنه؟ کی باید جوابگو باشه؟ وقتی هم زنگ به کارگزاری می‌زنی جواب‌هایی میدن که اصلا درست نیست؛ مثلا پول دیر ریختی، در صورتی‌که از قبل موجودی داشتم یا جواب میدن ما تعهد ۱۰۰ درصد ندادیم براتون خرید عرضه اولیه کنیم؟

  • سینا ابراهیمی از سرخه:‌ سلام من ۱۸ اردیبهشت روش مستقیم را برای آزادسازی سهام عدالت انتخاب کردم، بعد از آن هرچی به بانک مراجعه کردم میگه درخواست شما در حال بررسی است اما هیچ پولی از فروش ۳۰ درصد رو واسم واریز نکردن پیگیری کنید ممنون میشم.

  • محمد سرافراز از اراک: من در استان مرکزی سهام خریدم و تمام اطلاعاتی که دادم از جمله آدرس خونه مربوط به استان مرکزی است.الان به دلیل تغییر منزل در گیلان مستقر شدم، برای ثبت نام در سجام باید آدرس قبلی رو بدم یا آدرس جدید؟

  • علی‌اکبر سریری از قم: با سلام سهام دارایکم اینجانب که از کارگزاری بانک سپه خریداری شده و مبلغ دومیلیون تومان از حسابم در کارگزاری بانک سپه بلوکه شده هنوز در پرتفوی من منظور نشده است. لطفا رسیدگی فرمایید.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند