مجید تولایی از سیرجان: تکلیف کسایی که از طریق کارگزاری آگاه درخواست فروش ۳۰درصد از سهام عدالتشونو ثبت کردن چیه؟ الان یک ماه گذشته پول لازم نبودیم که نمی‌فروختیم الان موقع جابه‌جایی مستاجراست پول لازم داریم واسه رهن و اجاره خونه. به‌خدا قسم این کارا درست نیست.

رضا جمالی از اهر: چرا جناب قالیباف اصل در موضوع تخصیص نیافتن عرضه اولیه وپویا و زیان هنگفت کارگزاری آگاه به مشتریان سکوت اختیار کرده است؟ سکوت تا کی؟

علی طالبی از تهران: بانک انصار کی می‌خواد (پول فروش سهام عدالت) را واریز کنه؟ پیرمون کرد هر روز منتظر اس‌ام‌اس واریزی هستم. اگر سهام را نفروخته حداقل اطلاع‌رسانی کند چون اگر همین الان هم بفروشد نباید با نرخ قبل واریز کند و اگر فروخته و شبا و لیست واریز رو بهانه کرده بداند ضربه بدی می‌خورد از طرف مردم چون به‌زودی همه پولشونو به یک بانک معتبر منتقل می‌کنند. حداقل کلی آدم مثل من هستند که بی‌اعتماد شدن به بانک انصار.

گلی صبوری از تبریز: من شماره موبایلی که تو سایت سهام عدالت ثبت کردم به نام یکی از دوستامه. اواسط خرداد درخواست فروش دادم با اپلیکیشن ایوا. هیچ اخطاری مبنی بر اینکه شماره موبایل با کد ملی همخوانی نداره برام نیومد و کد یک‌بار مصرف هم برام فرستاده شد و در آخر کد پیگیری هم بهم داد. ولی تا الان هیچ واریزی نداشتم. چه کار باید بکنم؟

فرهاد احمدی از تهران: من سهام عدالتم رو ازطریق ایوا فروختم نمی‌دونم ثبت شده یا نه. میگه درخواست شما تکراری می‌باشد. راهنمایی کنید. بانک ملی هم رفتم میگه ما نمی‌دونیم. یعنی چه که کارمندای بانک نمی‌دونن ثبت شده یا نه. زنگ می‌زنم همین که اسم سهام عدالت می‌شنوند قطع می‌کنن. الان ما به کجا و به کی بگیم؟ آیا مسوولی تو کشور نداریم جواب بده؟

حسین صلواتی از شهرکرد: سلام من مشتری کارگزاری آگاه هستم. در هنگام خرید سهم درصدی کم می‌شود در هنگام فروش باز هم درصدی کم می‌شود و این یعنی ادای حق و حقوق کارگزاری و... از سوی مشتریان... اما پاسخگوی خسارت و ضرر و زیان امروز و سایر روزهای این‌چنینی سهامداران در بورس کی هست؟ آیا مسوولان کارگزاری آگاه به فکر رفع خسارت و ضرر و زیان سهام از دست رفته سهامداران یا پول‌های سهامداران که در حساب آگاه مانده و نمی‌توانند خرید سهام بزنند هستند؟ هرچند فقط به نفع کارگزاری هست این پول‌های مانده در حساب منافعشان را تضمین و از آن به نحو احسن بهره‌برداری می‌کنند؟ آیا در این منافع سهامداران رو هم شریک می‌کنند؟

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند