حسابداران و چالش تغییرات استانداردهای حسابداری

 یکی از چالش‌های مهم پیش‌روی حرفه حسابداری، تا پایان سال ۹۸ و سال آینده، تغییرات استانداردهای حسابداری است. بر اساس الزام سازمان حسابرسی، استانداردهای حسابداری ایران دستخوش تغییراتی شده و تمامی شرکت‌ها از ابتدای سال ۱۳۹۹ ملزم به اعمال این تغییرات هستند.  اتوجه به این تغییرات، چالش اساسی پیش روی حسابداران و حسابرسان، آگاهی کامل از این تغییرات و همراه شدن با استانداردهای جدید است که در این خصوص، آموزش، نقش اساسی ایفا خواهد کرد.

استانداردهای لازم‌الاجرای حسابداری در سال ۹۸ و ۹۹

بنابر گزارش مدیریت آموزش گروه رسانه‌ای «دنیای‌اقتصاد»، با توجه به این موضوع «سمینار استانداردهای جدید حسابداری ایران» با محوریت پیاده‌سازی مطلوب استانداردهای جدید، عصر چهارشنبه۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸به مدت ۶ ساعت در سالن همایش فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی با همکاری مشترک روزنامه «دنیای‌اقتصاد» و جامعه حسابداران رسمی ایران (ماحر) برگزار می‌شود.

در این سمینار اساتید و کارشناسان حرفه‌ای جامعه حسابداران به موضوعاتی همچون بررسی تغییرات صورت‌های مالی و صورت‌های مالی نمونه، بررسی ابزارهای مالی و الزامات افشاهای موجود، بررسی نحوه ارائه صورت وضعیت مالی با ۳ ستون، بررسی نحوه تهیه صورت جریان‌های نقدی با توجه به تغییرات جدید خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان و متقاضیان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با بخش آموزش روزنامه «دنیای‌اقتصاد» با شماره تلفن‌های ۸۷۷۶۲۴۱۱ و ۸۷۷۶۲۴۱۶ تماس بگیرند یا برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سایت مرکز آموزش به آدرس  www.den.ir مراجعه کنند.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند