مهدی امیری، مدیر‌عامل شرکت در بخش نخست ارائه خود به سهامداران، با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از ۴۶ هزار شرکت و سازمان از راهکارهای همکاران سیستم بهره می‌برند، گفت: یکی از مزیت‌های رقابتی همکاران سیستم، گستردگی بازار و پوشش بخش‌های مختلف آن با راهکارهای نرم‌افزاری متنوع است. این مزیت سبب می‌شود همکاران سیستم علاوه بر پایداری، پتانسیل توسعه و رشد مناسبی داشته باشد.» امیری با اشاره به رشد ۲۵ درصدی درآمد فروش نرم‌افزار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزود: «با سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در بخش تولید و تکمیل سبد محصولات راهکاران، امکان ارائه راهکار جامع‌تر برای صنایع هدف فراهم شده است. انتظار می‌رود با ادامه روند طی شده، شاهد رشد درآمد شرکت و افزایش سهم از بازار در سال‌های آینده باشیم. او در بخش بعدی صحبت‌های خود، به استقبال مشتریان همکاران سیستم از به‌روزآوری سیستم‌های خود به «راهکاران» اشاره و تاکید کرد در سال جاری نیز زمینه‌‌ ارتقای بخش گسترده‌تری از مشتریان به ERP راهکاران فراهم خواهد شد. 

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه به تشریح عرضه‌ راهکاران ابری، نخستین ERP بربستر ابر در ایران پرداخت و گفت: این محصول شرکت‌های متوسط را قادر می‌سازد تا با صرف هزینه‌ای اندک و بدون نیاز به خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن، از یک راهکار نرم‌افزاری حرفه‌ای که مورد استفاده‌ کسب‌وکارهای مطرح کشور است، بهره‌مند شوند. به گفته‌ امیری راهکاران ابری تاکنون توانسته است در بیش از ۱۰۰ شرکت ارزش‌افزوده ایجاد کند. در سال ۱۳۹۷ نیز همکاران سیستم به دنبال توسعه نقش خود به‌عنوان رهبر بازار رایانش‌ ابری در حوزه راهکارهای ERP است. امیری در بخش دیگری از صحبت‌های خود به جذب بیش از ۵ هزار مشتری جدید در حوزه کسب‌و‌کارهای کوچک توسط محصول «سپیدار» اشاره کرد و افزود: موفقیت سپیدار در بازار کسب‌وکارهای کوچک، علاوه بر سودآوری مناسب، حضور قدرتمند همکاران سیستم در بخش‌های بزرگی از بازار را به همراه داشته است.

امیری با اشاره به عزم شرکت برای ایجاد بستری قدرتمند برای متناسب‌سازی راهکاران و ابزار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار که با برند «فرایار راهکاران» به بازار معرفی شده است، افزود: این ابزارها، امکان پاسخ‌گویی به نیازهای خاص مشتریان و یکپارچه‌سازی فرآیندها در بخش‌های مختلف سازمان را برای آنان فراهم می‌آورد. وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین موفقیت‌های راهکاران همکاران سیستم، تکمیل زیرساختی است که مسیر توسعه محصولات راهکاران را با کمک کارشناسان مستقل نرم‌افزار خارج از شرکت و همکاری با شرکت‌های فعال در صنعت فناوری اطلاعات میسر می‌کند. این زیرساخت می‌تواند این امکان را برای مشتریان همکاران سیستم فراهم کند تا با کمک تیم‌های مجاز توسعه‌دهنده بر بستر راهکاران محصولات ویژه خود را تولید و با سیستم‌های راهکاران یکپارچه کنند.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس