به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان، احیای استیل فولاد بافت و مجتمع فولاد صنعت بناب برای معرفی زنجیره از معدن تا محصول فولادی در قالب شرکت هلدینگ صنایع و معادن ماهان در سمپوزیوم فولاد کیش که از ۱۴ تا ۱۶ مهر جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار شد، حضوری فعال داشتند. 

شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان‌سیرجان بازوی اجرایی زنجیره فولادی در بخش معدن است که در حال حاضر از معدن شماره ۵ گل گهر عملیات استخراج را انجام می‌دهد و از پروژه‌های ظرفیت ساز اقتصادی این هلدینگ محسوب می‌شود.

مجتمع فولاد صنعت بناب نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین تولید‌کننده محصولات فولادی در بخش خصوصی کشور با دارا بودن دو واحد ذوب و ریخته‌گری قوس و القایی و همچنین برخورداری از هفت خط نوردی تولید انواع شمش فولادی، میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی با توان تولید سالانه بیش از 2میلیون و ۴۵۰ هزارتن در سال است که طرح‌های توسعه آن نیز در حال اجرایی شدن است.

در ضمن شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان (سهامی عام) به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری گروه مالی گردشگری، باهدف سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه‌های تخصصی حوزه صنعت و معدن کشور تاسیس شده است. این هلدینگ، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با هدف رشد و اعتلای صنعت و معدن کشور آغاز کرده و هدف نهایی آن سرمایه‌گذاری در صنایع و معادن به امید تبدیل شدن به قطبی موثر در تحقق بخشیدن به اهداف چشم‌انداز بیست ساله در این حوزه است.

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند