به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت میدکو در این همایش که ۸ مهر ۱۳۹۸ در محل سالن همایش‌های دانشگاه خاتم برگزار شد، انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، قاسمی رئیس انجمن مدیریت ایران، پورمند مدیرعامل شرکت میدکو، آبرندنر( Brandner ) رئیس انجمن مدیریت دانش اتریش و جمعی از استادان، فرهیختگان و دانش‌پژوهان این حوزه حضور داشتند.

در این کنفرانس سخنرانی‌ها و مقالات علمی متعددی درخصوص مدیریت دانش ارائه شد. همچنین پنل تخصصی در این زمینه برگزار و مطالب کاربردی در آنها مطرح و درخصوص آن بحث و تبادل نظر شد. در پایان نیز گواهینامه‌ها و تندیس درخت دانش دومین جایزه مدیریت دانش به برگزیدگان این حوزه اهدا شد.

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و شرکت فولاد بوتیای ایرانیان تندیس سیمین، شرکت فولاد زرندایرانیان، شرکت بابک مس ایرانیان، شرکت مهندسی معیار صنعت خاورمیانه، شرکت گسترش و نوسازی صنایع ایرانیان - مانا، شرکت فرآوران زغال سنگ پابدانا و شرکت فروسیلیس غرب پارس تندیس بلورین و شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه گواهینامه ۳ ستاره دریافت کردند.

از دیگر شرکت‌های دریافت‌کننده این جایزه می‌توان به شرکت صنایع ملی پتروشیمی، شرکت فناپ تلکام، شرکت هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد و شرکت ملی مس (مس سرچشمه) اشاره کرد.

مجید قاسمی رئیس انجمن مدیریت ایران و مدیرعامل بانک پاسارگاد در دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی با رویکرد مدیریت منابع ( km۴d) با بیان اینکه سرمایه اصلی سازمان‌ها نیروی انسانی سرآمد است، گفت: مدیریت منابع دانشی یعنی به کارگیری هوشمندانه منابع برای کسب وضعیت رقابت.

وی افزود: وقتی صحبت از مدیریت دانش‌محور به میان می‌آید منظور همان مدیریت دانشی است وهنگامی که مدیریت دانشی است یعنی قبلا یک پایه‌هایی از دانش را توانستیم در سازمان خود برپاکنیم و حال مدیریت ما دانش‌محور شده است. رئیس انجمن مدیریت ایران ادامه داد: در بحث مبانی کلیدی مدیریت دانشی باید بگوییم که آن یک فراروش برای مدیریت و به کارگیری برای کسب وضعیت رقابت پایدار و بهره‌گیری هوشمندانه از دانش پایدار است.  به گفته وی، همیشه ظرفیت‌های مدیریت دانشی برای آکادمیک آینده توسعه تعریف می‌شود و حتما باید بتواند آینده را پیش‌بینی کند و می‌توان گفت دانستن چرایی دانش است.  وی تصریح کرد: در یک تعریف دیگر، مدیریت دانشی عبارت است از ارتقای دانش یکپارچه جهت شناسایی مدیریت و مشارکت کلی برای دانش اطلاعات. البته اقدامات یکپارچه، خود نیاز به دانش دارد، شناسایی نیاز به دانش دارد و مدیریت مشارکتی دانش اطلاعاتی نیاز به دانش دارد.

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند