به گزارش «نیپنا» به نقل از پلاتس، شرکت صنایع شیمیایی سولوی (Solvay)، مستقر در بلژیک، روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه در حاشیه نمایشگاه فئیپلاستیک ۲۰۱۹ (Feiplastic ۲۰۱۹) برزیل، از برنامه خود برای ارائه تعدادی پلیمر جدید در برزیل با هدف کاربرد در صنایع حمل و نقل پایدار (sustainable mobility)، انرژی و سلامت خبر داد. فئیپلاستیک رویدادی بین‌المللی در حوزه صنعت پلاستیک است که در سائو‌پائولو برزیل برگزار می‌شود.

ژوزیمار فازولاره، مدیر شاخه فروش و بازاریابی پلیمرهای ویژه شرکت سولوی در آمریکای جنوبی، عنوان کرد: با ارائه پلیمرهای ویژه برخوردار از خواص نوآورانه که به دلیل داشتن مزیت‌های فراوان می‌توانند جایگزین دیگر مواد در صنایع مختلف شوند، در حال تقویت عملیات و حضور خود در سطح منطقه هستیم. فازولاره افزود: در نتیجه این اقدام می‌توان خوش‌بین بود که ظرف سال‌های آتی شاهد رشد اقتصادی در آمریکای جنوبی باشیم.

پلیمرهای یادشده در حمل و نقل پایدار کاربرد دارند و محصولاتی شامل قطعات مورد استفاده در دوچرخه‌های الکتریکی را در‌بر‌می‌گیرند. شیوه حمل‌ونقل‌ و روندی که از قاره سبز آغاز شد و در حال جهانی شدن است. در بخش انرژی تجدیدپذیر، شرکت سولوی می‌گوید در نظر دارد پلیمرهای Soef PVDF و Halar ECTFE را عرضه کند. محصولاتی که به جای شیشه در صفحات جلویی و پشتی پنل‌های فتوولتاییک (photovoltaic panels) کاربرد دارد. بنا بر اعلام این شرکت، محصولات یادشده ضمن سبک‌تر کردن ساختار و بهبود راندمان سلول‌های فتوولتاییک، پایداری طولانی‌مدت را در معرض آفتاب و تغییرات جوی تضمین می‌کند.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند