به گزارش روابط عمومی فولادمبارکه، وی از برگزاری همایشی با حضور استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌ها در اتاق بازرگانی خبر داد و گفت: با حضور فعال فولاد مبارکه در این همایش و اعلام نیازهای این شرکت می‌توان از دانش فنی و تخصص شتاب‌دهنده‌ها در راستای رفع نیازهای فولاد و بی‌اثر کردن تحریم‌ها بهره برد. در این جلسه حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه نیز برای همکاری مستمر فولاد مبارکه با اتاق اعلام آمادگی کرد و افزود: ما در تمامی جلسات موردنیاز حضور فعال خواهیم داشت. مدیرعامل فولاد مبارکه تصریح کرد: فهرست تمامی اقلام موردنیاز فولاد مبارکه تهیه و در اختیار همگان قرار خواهد گرفت تا با استفاده از توان و دانش فنی داخلی این نیازها رفع شود. وی همچنین حمایت کامل از شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌ها برای تامین نیاز فولاد مبارکه را از دیگر برنامه‌های خود عنوان کرد.

همچنین این روابط عمومی از مانور بزرگ پدافند غیرعامل در شرکت فولاد مبارکه با حضور مقامات کشوری و لشکری و استانی خبر داد. حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، در مراسم پدافند غیر عامل در شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه فولاد مبارکه تدابیر دوراندیشانه و بازدارنده موثری در این حوزه اتخاذ کرده است، گفت: بیشترین صدمات احتمالی از ناحیه جنگ‌نرم، متوجه بخش‌هایی است که در حوزه پدافند غیرعامل، برنامه ریزی و عملکرد خوبی نداشته‌اند. چه بسا اگر دستورالعمل‌های آن به خوبی اجرا شود، توطئه‌ها عقیم خواهند ماند.

وی با بیان اینکه فولاد مبارکه یکی از دستاوردهای باارزش و مهم جمهوری اسلامی ایران است، تاکید کرد: سامانه اینترنتی، رایانه‌ای و نرم افزاری خطوط تولید و پشتیبانی شرکت از مهم ترین بخش‌هایی است که باید بهتر از قبل و به خوبی پدافند غیرعامل در آنها رعایت شود. حجت‌الاسلام موسوی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر مبارکه، نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: همه مسوولان باید با کمک و همیاری از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی که فولاد مبارکه در بخش صنعت سرآمد آنهاست، حراست کنند؛ چراکه این شرکت با مجاهدت و تلاش بسیاری به دست آمده است. عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه نیز با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای پدافند غیرعامل در فولاد مبارکه گفت: درحالی‌که بسیاری از صنایع کشور با مشکلات و محدودیت‌های مختلفی مواجهند، فولاد مبارکه با دقت در حال کار و تولید است و علاوه بر تامین نیاز بازار داخل برای کشور نیز ارزآوری مناسبی دارد.

 

 

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس