دیروز در بورس فلزات تهران، جمعا ۲۸هزار و ۷۴۰تن انواع فولاد، مس و آلومینیوم به ارزش ۲۸۳میلیارد و ۹۲۷میلیون و ۹۰۰هزار ریال دادوستد شد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی سازمان کارگزاران بورس فلزات تهران، تالار این بورس در روز یکشنبه شاهد جمعا ۴۰هزار و ۲۸۰تن عرضه و در مقابل ۱۹۱هزار و ۲۰۰تن تقاضا برای محصولات فوق‌الذکر بود.

این گزارش حاکی است، در روز یکشنبه در گروه فولاد، در ۶ رینگ معاملاتی جداگانه مقدار ۲۶هزار و ۲۰۰تن انواع محصولات فولادی به ارزش ۱۶۸میلیارد و ۳۹۰میلیون ریال به صورت نقدی و سلف معامله شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۱۶/۹۱ و ۳۰/۵۹درصد از کل بازار را در این روز به خود اختصاص داد.

در گروه محصولات مسی نیز یک‌هزار و ۲۰تن انواع مس در ۴ رینگ معاملاتی جداگانه به ارزش ۷۲میلیارد و ۹۲۵میلیون و ۹۰۰هزار ریال به صورت نقدی داد و ستد شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۵۵/۳ و ۶۹/۲۵ درصد از کل بازار را به خود اختصاص داد.

براساس این گزارش در جلسه معاملاتی روز یکشنبه یک‌هزار و ۵۲۰تن انواع محصولات آلومینیومی در ۶ رینگ معاملاتی جداگانه به ارزش ۴۲میلیارد و ۶۱۲میلیون ریال به صورت نقدی دادوستد شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۲۹/۵ و ۰۱/۱۵درصد از کل بازار را به خود اختصاص داد.

براساس این گزارش در روز یکشنبه در گروه محصولات روی هیچ‌گونه‌ عرضه‌ای صورت نگرفت.