دیروز در بورس فلزات تهران، جمعا ۲۲هزار و ۲۲۰ تن انواع فولاد، آلومینیوم و مس به ارزش ۱۸۰میلیارد و ۹۱۳میلیون و ۶۰۰هزار ریال دادوستد شد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی سازمان کارگزاران بورس فلزات تهران، تالار این بورس در روز یکشنبه شاهد جمعا ۴۷هزار و۲۰۰ تن عرضه و در مقابل ۱۴۲هزار و ۱۲۰ تن تقاضا برای محصولات فوق‌الذکر بود.

این گزارش حاکی است، در روز یکشنبه در گروه فولاد، در ۷ رینگ معاملاتی جداگانه مقدار ۲۱هزار و ۲۲۰ تن انواع محصولات فولادی به ارزش ۱۰۸میلیارد و ۱۸۸میلیون و ۶۰۰هزار ریال به صورت نقد و سلف معامله شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۵/۹۵ و ۸/۵۹درصد از کل بازار را به خود اختصاص داد.

در گروه محصولات مسی نیز در۳ رینگ معاملاتی جداگانه ۹۸۰ تن مس کاتد و مفتول به ارزش ۷۲میلیارد و ۲۰۷میلیون ریال به صورت نقدی داد و ستد شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۴۱/۴ و ۹۱/۳۹درصد از کل بازار را به خود اختصاص داد.

همچنین در جلسه معاملاتی روز یکشنبه ۲۰ تن شمش آلیاژی ۱۰۷۰ آلومینیومی به ارزش ۵۱۸میلیون ریال به صورت نقدی معامله شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۰۹/۰ و ۲۹/۰درصد از کل معاملات را از آن خود کرد.

بر اساس این گزارش در روز یکشنبه در گروه محصولات روی و کنسانتره هیچگونه عرضه‌ای صورت نگرفت.