آقای م.ب

مدت‌ها است که نماد شرکت ایرانیت بسته است و امکان معامله این سهم وجود ندارد. اکنون برای سال مالی منتهی به پایان شهریورماه ۸۶، ما سهامداران این شرکت به انتظار برگزاری مجمع ایرانیت هستیم. در حالی که آخرین تاریخ معامله این نماد به تاریخ ۲۷ آذرماه ۸۴ یعنی حدودا دو سال پیش باز می‌گردد، انتظار سهامداران این بود که در این مجمع امکان حضور داشته باشند تا در خصوص محل سرمایه‌گذاری خود و اینکه سرمایه‌ آنها طی این مدت طولانی بلوکه شده است، بحث و گفت‌وگویی را با اعضای هیات‌مدیره شرکت داشته باشند تا شاید این بار بتوانند به پاسخی برسند! اما با توجه به آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه ایرانیت، محل برگزاری این جلسه واقع در اصفهان، سی‌وسه‌پل، بلوار ملت برگزار خواهد شد.

این ابهام وجود دارد که چرا برگزاری جلسه مجمع سالانه باید در شهری غیر از تهران باشد،‌ به طوری که روال سال قبل غیر از این بود و اکنون با وجود سرمای شدید در مناطق مختلف کشور امکان دسترسی به آن مناطق کمی سخت‌تر است؟!

بهتر بود که فعالان شرکت کمی از ابهام نبود دوساله نماد «سایرا» بر تابلوی بورس را با فراهم کردن شرایط حضور سهامداران در مجمع عادی سالانه برطرف می‌کردند. با توجه به اینکه تلفن‌های شرکت نیز به طور شگفت‌آور مسدود شده‌اند.