همدان

هفته گذشته تعداد یک‌میلیون و ۳۸۱هزار و ۲۵سهم به ارزش ۳میلیارد و ۴۲۹میلیون و ۴۹۱هزار و ۸۸۵ریال مبادله شد که ۶۴درصد از معاملات این هفته مربوط به خرید سهام و ۳۶درصد آن مربوط به فروش سهام بود.

داروسازی امین، تولید فرومولیبدن کرمان و داروسازی کوثر بیشترین ارزش معاملات و داروسازی امین، سرمایه‌گذاری سپه و مهرکام پارس بیشترین تعداد خریدار را به خود اختصاص دادند. رشت

در دادوستد هفته گذشته بورس گیلان ۱۰میلیون و ۲۷۳هزار و ۵۹۱سهم به ارزش ۲۵میلیارد ریال مبادله شد که ۶۶درصد آن مربوط به خرید سهام بود.

در این هفته بورس منطقه‌ای گیلان در بین بورس‌های مناطق رتبه چهارم را از آن خود کرد.

ساری

در هفته منتهی به ۱۵شهریور در تالار ساری تعداد ۶میلیون و ۵۲۶هزار و ۶۶۷سهم به مبلغ بیش از ۱۳۰میلیارد و ۷۶۹میلیون ریال مبادله شد.در این هفته چهار شرکت برتر از نظر ارزش معاملات در تالار بورس ساری: سرمایه‌گذاری شاهد، هپکو، توسعه ملی، کمباین‌سازی ایران و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی بود.از کل سهام مبادله شده در این تالار طی هفته جاری، حدود ۱۲درصد مربوط به خرید و حدود ۸۸درصد مربوط به فروش سهام بود.

کیش

در معاملات هفته گذشته تالار منطقه‌ای کیش، بیش از ۹۹میلیون و ۴۳۷هزار سهم به ارزش ۲۰۱میلیارد و ۳۵۱میلیون ریال از سهام ۶۴شرکت دادوستد شد که از این تعداد ۳درصد مربوط به فروش و ۹۷درصد مربوط به خرید سهام بود.از میان شرکت‌های دادوستد شده نیز بانک پارسیان و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی از استقبال بیشتری برخوردار بودند.

زاهدان

هفته گذشته در بورس منطقه‌ای سیستان و بلوچستان تعداد ۶۱۲هزار و ۳۲۴ سهم به ارزش بیش از ۱میلیارد و ۶۳۰میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت که ۸۶درصد ارزش دادوستد این هفته به خرید و ۱۴درصد آن به فروش سهام اختصاص داشت.

قزوین

در تالار بورس منطقه‌ای قزوین در هفته گذشته ۵۰میلیون و ۹۰۱هزار و ۴۸۹ سهم به ارزش بیش از ۱۴میلیارد و ۶۵۸میلیون ریال معامله شد.برای سومین هفته متوالی سهام بانک پارسیان در راس خرید قزوینی‌ها بود و پس از آن سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری ملی ایران و سرمایه‌گذاری بوعلی در رتبه دوم و سوم تعداد خریداران جای گرفتند.

سهام شرکت‌های پتروشیمی آبادان، سرمایه‌گذاری بوعلی و ایران‌خودرو نیز بالاترین ارزش ریالی معاملات را به خود اختصاص دادند.

از کل معاملات این هفته ۴۷درصد به خرید و ۵۳درصد به فروش سهام اختصاص داشت.

کرمانشاه

هفته گذشته بورس منطقه‌ای کرمانشاه شاهد دادوستد تعداد ۱۲۰۲هزار سهم و حق تقدم، به ارزش ۲۸۵۲میلیون ریال بود که نسبت به هفته قبل به لحاظ حجم ۱۶۴درصد و از لحاظ ارزش ۹۷درصد رشد داشت.

تبریز

هفته گذشته تعداد ۷میلیون و ۲۰۳هزار و ۶۹۳ سهم از سهام ۱۲۵ شرکت از شرکت‌های عضو بورس به ارزش ۴/۲۲میلیارد ریال در بورس تبریز توسط ۱۶ کارگزار دادوستد شد. ۶۱درصد معاملات به خرید سهام و ۳۹درصد معاملات به فروش سهام اختصاص داشت.تعداد خریداران سهام ۸۱۶ نفر بود. در مبادلات این هفته سهام سه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، فارسیت دورود و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی بیشترین خریدار و سه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، تراکتورسازی ایران و چرخشگر بیشترین ارزش ریالی مبادلات را دارا بودند.