زاهدان

دیروز در بورس منطقه‌ای سیستان و بلوچستان تعداد ۶۰هزار و ۵۵۳سهم به ارزش بیش از ۱۴۰میلیون‌ریال از میان ۱۲شرکت مورد دادوستد قرار گرفت. لازم به ذکر است که بیشترین حجم و ارزش خرید مربوط به شرکت ایران‌ارقام و بیشترین حجم و ارزش فروش مربوط به بانک پارسیان بود. زنجان

تالار بورس منطقه‌ای زنجان در روز شنبه، شاهد دادوستد ۲۸۵هزار و ۱۲۵سهم (متعلق به ۳۵شرکت) به ارزش بیش از ۹۳۰میلیون ریال بود. در این روز از کل معاملات انجام شده در بورس منطقه‌ای زنجان، ۳۸درصد به خرید و ۶۲درصد بقیه به فروش سهام اختصاص داشت.

در بورس منطقه‌ای زنجان در مجموع ۶۱خریدار اقدام به خرید سهام کردند. همچنین در این روز از کل معاملات انجام شده در تالار بورس منطقه‌ای زنجان سهام شرکت‌های تولید سموم علف‌کش، نیرو ترانس و ایران‌خودرو به ترتیب بیشترین تعداد خریداران و سهام شرکت‌های تولید سموم علف‌کش، سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و کربن ایران به ترتیب بیشترین ارزش ریالی معاملات را به خود اختصاص دادند.

کیش

در معاملات روز گذشته تالار منطقه‌ای کیش، بیش از ۶۰میلیون و ۴۷۶هزار سهم به ارزش ۸۹میلیارد و ۴۶۵میلیون ریال از سهام ۲۳شرکت دادوستد شد که از این تعداد ۱۶درصد مربوط به خرید و ۸۴درصد مربوط به فروش بوده است. از میان شرکت‌های دادوستد شده، پتروشیمی خارک و بانک پارسیان از استقبال بیشتری برخوردار بودند.

سمنان

دیروز تعداد ۲۵۰۱۳۱سهم جمعا به ارزش یک‌میلیارد و ۲۴۱میلیون و ۶۹۱هزار و ۲۹ریال در بورس منطقه سمنان مورد دادوستد قرار گرفت. از کل معاملات صورت گرفته ۸۳درصد به خرید و ۱۷درصد به فروش اختصاص داشته است. همچنین بیشترین حجم معاملات خرید تالار بورس سمنان در این روز به سهام داروسازی جابرابن‌حیان اختصاص داشت.

تبریز

در معاملات روز شنبه بورس منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی تعداد ۶۷۰هزار و ۸۶سهم از سهام ۵۷شرکت به ارزش ۴/۲میلیارد ریال دادوستد شد که ۴۵درصد آن مربوط به خرید و ۵۵درصد آن مربوط به فروش سهام بود. دیروز در بورس تبریز بیشترین ارزش ریالی خرید و فروش مربوط به فرآوری مواد معدنی ایران و تراکتورسازی بود.

ساری

روز شنبه در تالار ساری، تعداد ۵۴۵هزار و ۹۷سهم به ارزش بیش از ۲میلیارد و ۱۲میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت. از کل معاملات انجام شده در این روز حدود ۵۵درصد مربوط به خرید و حدود ۴۵درصد مربوط به فروش سهام بود. بیشترین شرکت‌های مورد توجه سرمایه‌گذاران مازندرانی در این روز: ایران ارقام، سرمایه‌گذاری توکا فولاد، بانک پارسیان و ملی سرب و روی بودند.

رشت

در دادوستد روز شنبه بورس گیلان یک‌میلیون و ۹۱هزار و ۶۸۵سهم به ارزش ۲میلیارد ریال مبادله شد که ۳۳درصد آن مربوط به خرید سهام بود. از بین سهام شرکت‌های معامله شده در کل کشور، قیمت سهام ۷۰شرکت دارای افزایش، ۷۸شرکت دارای کاهش بودند و ۴شرکت بدون تغییر بود. همچنین سهام شرکت‌های کالسیمین، باما و فرآورده‌های معدنی ایران و ایران‌ارقام بیشترین خریدار را در گیلان داشتند.

کرج

دیروز در تالار معاملات کرج، تعداد ۴‌میلیارد و ۱۳۰‌هزار و ۹۹۴‌سهم به ارزش ۱۶‌میلیون و ۹۹۶‌هزار ریال داد و ستد شد که در بین سایر مناطق از نظر حجم و ارزش معاملات رتبه سوم را کسب کرده است. از این مبلغ حدود ۶‌میلیون ریال مربوط به خرید سهام و ۱۱‌میلیون ریال مربوط به فروش سهام بود. شرکت سیمان شرق بیشترین حجم و ارزش خرید را در این روز به خود اختصاص داد.همچنین شرکت شیرپگاه اصفهان بیشترین حجم و ارزش فروش را داشت. معاملات کرج معادل ۶‌درصد کل معاملات بازار بود.

کرمان

دیروز در تالار بورس منطقه‌ای کرمان تعداد ۲۸۴هزار سهم به ارزش بیش از یک‌میلیارد و ۲۹۷میلیون ریال معامله شد که ۴۸درصد آن مربوط به خرید سهام و ۵۲درصد آن مربوط به فروش سهام بود.

همچنین بیشترین ارزش ریالی معاملات مربوط به سهام شرکت‌های ایران‌ارقام، چادرملو و ملی سرب و شیر پگاه آذربایجان بود.

مشهد

دیروز در بورس اوراق بهادار خراسان تعداد یک‌میلیون سهم به ارزش ۴میلیارد ریال مبادله شد که ۵۳درصد آن مربوط به خرید سهم و ۴۷درصد آن مربوط به فروش سهام بود. تعداد کل خریداران سهام بالغ‌بر ۱۵۶نفر اعلام شد.

همدان

در معاملات روز گذشته بورس منطقه‌ای همدان تعداد ۱۳۴هزار و ۷۲۸سهم به ارزش ۳۵۵میلیون و ۶۷۸هزار و ۱۱۹ریال دادوستد شد که ۲۲درصد آن مربوط به خرید سهام و ۷۸درصد آن مربوط به فروش سهام بود. ایران ارقام، بانک پارسیان و تولید سموم علف‌کش بیشترین ارزش معاملات و ایران ارقام، کربن ایران، سرمایه‌گذاری البرز و سرمایه‌گذاری پتروشیمی بیشترین تعداد خریدار را به خود اختصاص دادند.

اصفهان

دیروز در بورس منطقه‌ای اصفهان تعداد ۶۲میلیون و ۹۱۶هزار و ۴۹۷سهم به ارزش ۱/۱۰۱میلیارد ریال دادوستد شد.

در این روز ۲۷۰خریدار اصفهانی سهام ۸۰شرکت را خرید و فروش کردند.

دیروز سهم اصفهان در کل بورس ۲/۴۲درصد بود که سهم خرید در کل مبادلات اصفهان بالغ بر ۷/۴۷درصد شد.

همچنین بانک پارسیان بیشترین ارزش معاملات و ایران ارقام پرطرفدارترین سهم بورس منطقه‌ای اصفهان بود.