گروه بورس- بیتا احمدی: سهامداران و مشتریان شرکت سرمایه‌گذاری ملت به آدرس اینترنتی www.irimc.com مراجعه کنند. صفحه اصلی سایت سرمایه‌گذاری ملت طوری طراحی شده است که به محض باز شدن صفحه اول سایت نمودار قیمت سرمایه‌گذاری ملت به صورت لینک نشان داده شده است. در این قسمت آخرین اطلاعات روزانه، اطلاعات هفته گذشته، ماه گذشته، دو سال گذشته، سه سال گذشته و... آمده است که با کلیک بر روی هر یک اطلاعات مورد نظر در اختیارشان قرار می‌گیرد.

در سمت راست، راهنمای سایت قرار دارد که در آن لینک‌های: صفحه اصلی، اطلاعات تالار بورس شرکت، آرشیو اطلاعات، روزنامه شرکت، برد روزانه شرکت‌های هم صنعت، برد روزانه کل شرکت‌‌ها، برد تایید شده شرکت‌های هم صنعت، ارتباط با مدیریت سایت، نظرخواهی، تکمیل فرم مشخصات سهامداران، پیک‌تازه‌ها، آخرین اخبار و معرفی شرکت به چشم می‌خورد.

در این قسمت شما اگر بر روی هر یک از این لینک‌ها کلیک کنید اطلاعات درخواست شده در دسترستان قرار می‌گیرد، به طور مثال در لینک اطلاعات‌ تالار بورس، اطلاعات عمومی شرکت سرمایه‌گذاری ملت، نماد، صنعت موردفعالیت، سرمایه شرکت، تاریخ ورود به بورس و ترکیب سهامداران آمده است.

نرم‌افزار اطلاع‌رسانی بورس شرکت سرمایه‌گذاری ملت دوزبانه بوده و بازدیدکنندگان از این سایت می‌توانند با کلیک بر روی هر یک از پرچم‌های ایران و یا انگلیس، زبان موردنظرشان را انتخاب کنند.

در لینک برد تایید شده شرکت‌های هم‌صنعت شما می‌توانید برد تایید شده سرمایه‌گذاری‌ها را تا تاریخ ۱۱مردادماه ۸۵ مشاهده کنید.

نام شرکت‌هایی که سرمایه‌گذاری ملت تا تاریخ مزبور در آنها سرمایه‌گذاری کرده است، عبارتند از: سرمایه‌گذاری بوعلی، سرمایه‌گذاری گروه صنعتی بهشهر ایران، سرمایه‌گذاری نیرو، سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران، سرمایه‌گذاری سپه، سرمایه‌گذاری صنعت و معدن، سرمایه‌گذاری ملی ایران. در سمت راست و پایین سایت، آمار سایت آمده است. بدین ترتیب تعدد کابران آنلاین در هر روز، تعداد کل بازدید‌کنندگان و کل صفحات بازدید‌شده به تفکیک قرار گرفته است.

البته برخی از لینک‌های سایت سرمایه‌گذاری ملت قابل دسترسی نبودند که امیدواریم مسوولان فنی سایت این موضوع را مورد بررسی قرار داده و مشکلات آن را رفع کنند.

سایت اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه‌گذاری ملت کاملا به روز بوده و آخرین به روز رسانی آن در تاریخ ۱۱ مرداد ماه انجام گرفته است.

در این سایت سهامداران شرکت می‌توانند با پر کردن فرم سهامداری به همراه کد ملی، محل صدور، کد بورس سهامدار، تعداد سهام، قیمت هر سهم خریداری شده، تاریخ خرید سهم، کارگزاری خریداری کنند، آدرس و شماره تلفن و همچنین نام بانکی که در آن سپرده جاری دارند را تکمیل کرده و کلید ذخیره را فشار دهند تا اطلاعاتشان در این سایت قرار گیرد.

نماد «و ملت» بسته است. EPS این شرکت ۱۹۰‌ریال است.

سود قابل تقسیم برای سال ۸۵‌ را سرمایه‌‌گذاری ملت ۱۵۲‌پیش‌بینی کرده است.