رشت

در دادوستد روز چهارشنبه بورس گیلان ۵۸۷هزار و ۸۵۶سهم به ارزش ۶/۴میلیارد ریال مبادله شد که ۴۲درصد آن مربوط به خرید سهام بود. ارزش ریالی سهام خریداری شده به مبلغ ۹/۱میلیاردریال و سهام فروخته شده به مبلغ ۷/۲میلیارد ریال بود. از بین سهام شرکت‌های معامله شده در کل کشور، قیمت سهام ۴۸شرکت دارای افزایش، ۱۰۴شرکت دارای کاهش و یک شرکت بدون تغییر بود. همچنین سهام شرکت‌های کالسیمین، باما و فرآورده‌های معدنی ایران بیشترین خریدار را در گیلان داشتند. کیش

در معاملات دیروز در تالار منطقه‌ای کیش، بیش از ۷۷۴هزار و ۷۶۹سهم به ارزش یک‌میلیارد و ۷۷۸میلیون ریال از سهام ۲۴شرکت دادوستد شد که از این تعداد ۳۳درصد مربوط به خرید و ۶۷درصد مربوط به فروش بود. از میان شرکت‌های دادوستد شده سرمایه‌گذاری ساختمان ایران و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی از استقبال بیشتری برخوردار بودند.

زنجان

تالار بورس منطقه‌ای زنجان در روز چهارشنبه، شاهد دادوستد ۳۷۷هزار و ۷۹۲سهم (متعلق به ۳۴شرکت) به ارزش بیش از ۲میلیارد و ۷۶میلیون ریال بود.

در این روز از کل معاملات انجام شده در بورس منطقه‌ای زنجان، ۴۳درصد به خرید و ۵۷درصد بقیه به فروش سهام اختصاص داشت. در بورس منطقه‌ای زنجان در مجموع ۶۶خریدار اقدام به خرید سهام کردند. همچنین در این روز از کل معاملات انجام شده در تالار بورس منطقه‌ای زنجان سهام شرکت‌های کارخانه فارسیت درود، صنایع آذرآب و خدمات دریایی تایدواتر خاورمیانه به ترتیب بیشترین تعداد خریداران و سهام شرکت‌های کالسیمین، سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و باما به ترتیب بیشترین ارزش ریالی معاملات را به خود اختصاص دادند.

سمنان

دیروز تعداد ۲۳۱هزار و ۳۵۰سهم جمعا به ارزش ۱/۱میلیارد ریال در بورس منطقه سمنان مورد دادوستد قرار گرفت. از کل معاملات صورت گرفته ۴۹درصد به خرید و ۵۱درصد به فروش اختصاص داشته است. ضمنا در این روز نماد ۱۶شرکت در بورس سمنان مورد معامله قرار گرفت که ۵نماد با افزایش و ۱۱نماد با کاهش مواجه بود. همچنین بیشترین حجم معاملات خرید تالار بورس سمنان در این روز به سهام شیمیایی سینا اختصاص داشت. در ضمن تعداد ۱۰کد سهامداری نیز جهت سهامداران سمنانی صادر شد.

کرمان

دیروز در تالار بورس منطقه‌ای کرمان تعداد ۹۵۴هزار سهم به ارزش بیش از ۶۴۶میلیون و ۹۸۲هزار ریال معامله شد که ۱۱درصد آن مربوط به خرید سهام و ۸۹درصد آن مربوط به فروش سهام بود. همچنین بیشترین ارزش ریالی معاملات به ترتیب مربوط به سهام شرکت‌های، باما،‌ چادرملو و ملی سرب و روی ایران بود.

یزد

دیروز در بورس منطقه‌ای یزد تعداد ۴۹۷هزار و ۲۹۸ سهم به مبلغ دو میلیارد و ۵۰۹میلیون و ۸۸۳هزار و ۴۲۶ ریال مبادله شد. این تعداد سهام متعلق به ۴۹ شرکت بود که از میان این شرکت‌ها قیمت سهام ۱۶ شرکت افزایش و ۳۱ شرکت کاهش و ۲ شرکت بدون تغییر ماندند. در تالار یزد تعداد ۸۲ نفر اقدام به خرید سهام کردند که بیشترین تعداد خریدار را سهم باما داشت. بیشترین ارزش ریالی معاملات بر سهام باما و کمترین ارزش ریالی معاملات بر سهام کابل‌های مخابراتی شهید قندی انجام شد.

اهواز

در معاملات روز گذشته در بورس منطقه‌ای خوزستان تعداد ۲۶۴هزار و ۵۱۰ سهم به ارزش ۸۳۶میلیون ریال مبادله شد که ۱۲درصد آن مربوط به خرید سهام بود.

در بورس خوزستان در مجموع ۱۸ نفر در روز چهارشنبه اقدام به خرید سهام کردند بیشترین مقدار خرید و فروش را به ترتیب صنایع آذرآب و بانک پارسیان و بیشترین ارزش ریالی معاملات نیز بر پتروشیمی آبادان و خدمات دریایی تایدواتر انجام شد.