پتروشیمی امیرکبیر پیشگام در نهضت ساخت مسکن

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در این نشست با اشاره به بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر که در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ صورت گرفت گفت: دکتر «سید صولت مرتضوی» در این بازدید بر توانمند‌سازی پرسنل تاکید ویژه‌ای داشت.

صادقی افزود: پس از بازدید وزیر کمیته‌ای در این خصوص تشکیل و تامین مسکن به عنوان یکی از مولفه‌های توانمند‌سازی پرسنل در دستور کار قرار گرفت که امروز تامین زمین نهایی شد.

وی معیشت پرسنل را از مهم‌ترین اولویت‌های کاری خود عنوان کرد و گفت : عملیات ساخت مسکن برای کلیه پرسنل رسمی، قراردادی، نیروی پیمانکاری و روزمزد به زودی آغاز خواهد شد تا رفاه کارکنان شریف پتروشیمی امیرکبیر تامین شود.

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر با تقدیر از وزارت راه و شهرسازی و سازمان ملی زمین و مسکن در راستای تامین زمین و همکاری جهت ساخت مسکن پرسنل ادامه داد: به عنوان یکی از شرکت‌های حاضر در منطقه پتروشیمی ماهشهر در تلاشیم تا علاوه بر رسالت شرکت مبنی بر تولید و فروش بیشتر، به محرومیت‌زدایی منطقه در راستای مسوولیت‌های اجتماعی کمک ویژه‌ای داشته باشیم.

پتروشیمی امیرکبیر پیشگام در ساخت مسکن

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن نیز در این نشست گفت: رئیس‌جمهور در نشست شورای عالی زمین و مسکن بر ورود صنایع برای ساخت مسکن پرسنل خود تاکید ویژه‌ای داشته است.

ارسلان مالکی افزود: پتروشیمی امیرکبیر در بین صنایع پتروشیمی به عنوان اولین شرکتی است که به بحث ساخت مسکن ورود کرده که این مهم جای تقدیر دارد.

گفتنی است پتروشیمی امیرکبیر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پلی اتیلن در ایران است که در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر واقع شده است.