گروه بنگاه‌ها - در آستانه نزدیک شدن به یوم‌ا... 22بهمن و سالگرد تاسیس بانک شهر، جشنی با حضور همکاران ستاد و شعب استان‌های تهران و کرج برگزار شد. به گزارش مدیریت امور حوزه مدیریت و روابط‌عمومی، این مراسم روز پنج‌شنبه هفدهم بهمن‌ماه از ساعت 30/18 میزبان حضور بیش از 4 هزار نفر از همکاران و اعضای خانواده‌های ایشان بود که امسال در محل تالار بزرگ کشور برگزار شد.
در این مراسم، مهندس مظفری مدیرعامل بانک ضمن عرض خیرمقدم و تبریک به مناسبت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین شادباش ویژه به مناسبت چهارمین سالگرد تاسیس بانک شهر، مصادف شدن این دو مناسبت را حُسن تلاقی ارزشمندی برای بانک شهر دانست.
مهندس مظفری همچنین ضمن تشریح بخش‌هایی از موفقیت‌های بانک شهر در طول سالیان گذشته، با ارج نهادن به اقدام بانیان تاسیس این مجموعه مالی، توفیقات به دست آمده را مرهون تلاش فرد فرد همکاران در تمامی سطوح اعلام کرد.
غلامحسین مظفری، نقش بانک‌ها در چرخه اقتصادی هر کشور را بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: مسوولیت و وظیفه سنگینی از این جهت بر عهده شبکه بانکی کشور و بانک شهر به عنوان بانکی پیشگام در عرصه خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان قرار دارد که به لطف خدا توانسته‌ایم در حد مقدورات و توان به آن جامه عمل بپوشانیم.
وی در خاتمه گفت: امیدواریم پنجمین سالگرد تاسیس بانک شهر را در شرایطی جشن بگیریم که سهم این بانک در تامین مالی پروژه‌های شهری و آبادانی و سازندگی کشور، حداقل ۱۰درصد نسبت به وضعیت کنونی ارتقا داشته باشد.