گروه بازار‌پول - مجمع عموی عادی سالانه بیمه نوین چهارمین روز خرداد ماه امسال در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که در مجمع امسال سودی بیش از ۲۰۰ ریال تقسیم خواهد شد.

این در حالی است که بیمه نوین در مجمع عمومی سال گذشته برای عملکرد کمتر از یک سال مالی از محل سرمایه‌گذاری‌ها به ازای هر سهم ۲۰۰ ریال سود تقسیم کرده بود.

خبرنگار ما گزارش می‌دهد: سیدمحمد عباس‌زادگان مدیرعامل بیمه نوین در خصوص تقسیم سود و افزایش قیمت هر سهم این شرکت در بازار فرابورسی (OTC) تنها به این جمله بسنده کرد که در پایان مجمع عمومی امسال در کنفرانس مطبوعاتی شرکت و به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهد.

یادآور می‌شود، بیمه نوین در سال ۸۶ به موازات توسعه فعالیت‌های بیمه‌گری خود از طریق جذب نماینده و راه‌اندازی شعب در سایر استان‌های کشور اقدام به تاسیس شعبه مرکزی خود در میدان مادر تهران کرد.

افتتاح شعبه مرکزی و سایر شعب در دیگر نقاط کشور و آموزش نمایندگان برای سرویس‌دهی به مشتریان قبل از برنامه‌های تبلیغاتی در اولویت کارها قرار گرفت.

برگزاری سمینارهای مشترک با بخش‌های مختلف صنعت کشور مشتری‌مداری و پرداخت سریع خسارات، صدور بیمه‌نامه‌های جامع و متناسب با نیاز مشتری و ارائه مشاوره به بیمه‌گذاران از جمله برنامه‌های بیمه نوین در سال ۸۶ بود.

یادآور می‌شود: رییس کل سابق بیمه مرکزی ایران در سال گذشته از بیمه نوین بازدید و در جریان عملکرد و فعالیت‌های آن قرار گرفت.

او در نشستی با مدیرعامل و کارکنان بیمه نوین، ضمن یادآوری این که تاکنون شکایتی از بیمه نوین به بیمه مرکزی ایران ارائه نشده است، درخواست کرد: طرح‌های جدید بیمه‌ای به ویژه بیمه‌های عمر و خرد در دستور کار مدیران این شرکت قرار گیرد.