گروه بازارپول- طی حکمی از سوی دکتر‌برهانی مدیر عامل بانک صادرات ایران، حمید سعدونی به سمت رییس اداره کل روابط عمومی و دبیرخانه هیات‌مدیره بانک صادرات ایران منصوب شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، طی مراسمی با حضور دکتر برهانی مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره، مدیران و مسوولان این بانک حمید سعدونی به عنوان رییس جدید اداره کل روابط عمومی و دبیرخانه هیات‌مدیره بانک صادرات ایران معرفی و از خدمات افشین صنعتی مقدم رییس سابق این اداره قدردانی شد.

دکتر برهانی مدیر عامل بانک صادرات ایران در این مراسم ضمن تشریح جایگاه ارزشمند روابط‌عمومی در موفقیت سازمان‌ها، بر ضرورت تعامل هر چه بیشتر این نهاد با مردم تاکید کرد.

وی کارنامه عملکرد روابط‌عمومی بانک صادرات ایران را طی همه دوره‌ها موفقیت‌آمیز توصیف و خواستار بهره‌برداری افزون‌تر این اداره از راهکارهای اثرگذار و همچنین ابزارهای نوین شد.

حمید سعدونی از کارکنان باتجربه بانک صادرات ایران است که از سال ۱۳۶۶ به استخدام این بانک درآمده و با مدرک کارشناسی علوم بانکی سابقه خدمت در بانک‌های صادرات استان خوزستان، تهران، لبنان و امارات متحده عربی را در کارنامه‌ کاری خود دارد.

گفتنی است، آقای صنعتی مقدم رییس سابق روابط‌عمومی بانک صادرات نیز معاونت امور استان تهران را بر عهده گرفته است.