- سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و درون‌بانکی از مبدأ هر کارت به ۱۰ میلیون تومان در هر روز افزایش می‌یابد. میزان کارمزد انتقال وجه بیش از سه میلیون تومان به‌صورت پلکانی لحاظ خواهد شد.

- سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق پرداخت‌سازها از یک میلیون تومان به سه میلیون تومان با حصول اطمینان از انطباق شماره ملی دارنده کارت و شماره ملی دارنده سیم‌کارت انجام دهنده تراکنش قابل افزایش است. با توجه به خطرات ناشی از سوءاستفاده‌های احتمالی در صورت عدم‌اعمال کنترل فوق، افزایش سقف انتقال وجه مجاز نیست. در صورت پیوستن به بانک‌ها و پرداخت سازها به هاب فناوران مالی این سقف می‌تواند تا مبلغ پنج میلیون تومان افزایش یابد.

- امکان تمدید تاریخ انقضای کارت‌های بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری تا پایان سال ۹۹ و به مدت یک سال بلامانع است. ضروری است اقدامات لازم برای احراز هویت غیر‌حضوری و اطلاع‌رسانی به مشتریان صورت گیرد.

- سقف صدور کارت هدیه تا اطلاع ثانوی و به‌صورت موقت به دو میلیون تومان افزایش یابد.  - ضروری است فرآیندهای افتتاح حساب و دریافت تسهیلات در راستای کاهش زمان حضور مشتریان در شعب اصلاح شود و مشتریان بتوانند تمام اقدامات لازم نظیر تکمیل فرم‌ها را به‌صورت غیرحضوری انجام دهند و پس از مراجعه حضوری صرفا برای احراز هویت و با صرف حداقل زمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن امور مربوط به پایان برسد.

این مطلب برایم مفید است
30 نفر این پست را پسندیده اند