عالی‌ترین مقام بانک مرکزی با بیان اینکه سامانه ارتباطات مردمی گامی مهم در گره‌گشایی از مشکلات مردم است، گفت: مردم عزیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی یا از طریق شماره تماس ۲۷۰۶ درخواست خود را در حوزه مسایل شبکه بانکی و پولی و ارزی کشور مطرح کنند. این سامانه می‌تواند در رسیدگی سریع‌تر نسبت به مشکلات مردم موثر باشد.

رئیس شورای پول و اعتبار درباره سازوکار این سامانه تصریح کرد: برخی از درخواست‌ها و سوالات مردمی توسط کارشناسان این سامانه پاسخ داده می‌شود و در صورت نیاز به پیگیری بیشتر، درخواست‌ها به واحد مربوطه ارجاع می‌شود و کد رهگیری به شخص ارائه و از طریق همان کد رهگیری پیگیری‌های لازم بر روی موضوع انجام می‌شود. هم‌اکنون سامانه ارتباطات مردمی بانک مرکزی با شماره تماس ۲۷۰۶ به‌صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است. این سامانه با ۴۰ اداره تخصصی بانک مرکزی در ارتباط است و از طریق آن درخواست‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن رسیدگی می‌شود.

 بر این اساس، هموطنان می‌توانند هرگونه شکایت، انتقاد، درخواست و پیشنهاد خود درباره بانک مرکزی و شبکه بانکی را از طریق شماره تماس ۲۷۰۶ یا از طریق پورتال سامانه ثبت و رسیدگی به شکایات بانک مرکزی به آدرس www.crm.cbi.ir مطرح کنند.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند