وی افزود: از روز اول اعلام وجود ویروس کرونا در کشور بخشنامه‌ای با در نظر گرفتن همه موارد بهداشتی صادر و به همکاران شعب ابلاغ شد که براساس آن همکاران با رعایت نکات بهداشتی به ادامه خدمت‌رسانی به مشتریان پرداختند.

یزدانجو با بیان این نکته که حفظ سلامت همکاران و مشتریان همواره در اولویت بانک ایران زمین بوده است، تصریح کرد: در حال حاضر امکانات بهداشتی و حفاظتی از قبیل ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی‌کننده براساس استانداردهای موجود در اختیار همکاران قرار گرفته است و همچنین در تمامی شعب مواد ضدعفونی‌کننده در اختیار مشتریان نیز قرار دارد تا مشتریان قبل از انجام عملیات بانکی و پس از آن برای حفظ سلامت خود نسبت به انجام امور بهداشتی اقدام کنند.

مدیر امور شعب استان تهران بانک ایران زمین در ادامه افزود: از دیگر اقداماتی که در این زمینه انجام شده است، کنترل سلامت همکاران به‌صورت روزانه است و در این زمینه همکارانی که مشکوک به بیماری باشند بلافاصله به مرخصی اعزام می‌شوند. همچنین به همکارانی هم که دچار بیماری زمینه‌ای هستند و در شرایط فعلی جزو افراد آسیب‌پذیر محسوب می‌شوند نیز مرخصی داده می‌شود. وی در پایان به مشتریان توصیه کرد با وجود ضد عفونی شعب و رعایت موازین بهداشتی مشتریان تا حد امکان از حضور در شعب خودداری کنند و برای حفظ سلامت خود و دیگران از روش‌های آنلاین برای انجام امور بانکی استفاده کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند