به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر از سابقه درخشان و موثر ۳۳ ساله در صنعت بانکداری کشور برخوردار است. معاونت نظارتی بانک‌مرکزی و معاونت و قائم‌مقامی چند بانک فعال کشور از جمله سوابق وی است. مدیرعامل جدید بانک کارآفرین، پیش از این سمت‌هایی همچون مشاور رئیس کل بانک‌مرکزی، عضو و رئیس کمیته حسابرسی بانک اکو تریداند اینوستمنت ترکیه (بانک تجارت و سرمایه‌گذاری اکو) و ریاست هیات‌مدیره بانک PLC لندن را عهده‌دار بوده است.در این مراسم آیت‌اللهی مدیرعامل پیشین بانک کارآفرین طی سخنانی با ابراز خوشوقتی از حضور مدیرعامل جدید این بانک تصریح کرد: با توجه به وضعیت بسیار سخت اقتصادی، پذیرفتن مدیریت و مسوولیت بنگاه مالی همچون بانک، کار بسیار سخت و خطیری است؛ اما با مدیریت افراد کارآمد، مدیر و مدبر، این کار شدنی است.

در ادامه این مراسم تهرانفر مدیرعامل جدید بانک کارآفرین با ابراز خرسندی از همکاری با خانواده بانک کارآفرین ابراز امیدواری کرد که در شرایط پیچیده و دشوار اقتصادی موجود با همراهی و همدلی تمامی کارکنان در تمامی رده‌های سازمانی، بانک کارآفرین همچون گذشته از پرافتخارترین بانک‌های کشور باشد.

وی در ادامه افزود: اصولا دنیا به سمتی پیش می‌رود که قواعد و اصول و نظارت‌های بانکی نسبت به قبل سخت‌تر، دقیق‌تر و موشکافانه‌تر شده است، بنابراین نه‌تنها در ایران، بلکه در تمامی کشورهای دنیا بانکداری و مدیریت موسسات و بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ کار آسانی نیست. قواعد و قوانین بین‌المللی ایجاب می‌کند که با دانش و آگاهی کامل در این عرصه گام برداریم تا امکان حفظ جایگاه موجود و رقابت در فضای سخت و دشوار را داشته باشیم. وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به خوشنامی و اعتبار بانک کارآفرین از ابتدای تاسیس تاکنون خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت دشوار اقتصادی در شرایط موجود، خوشبختانه این بانک، بانکی معتبر و شفاف از جهت رعایت قواعد و قوانین بوده است. بی‌تردید اداره و مدیریت بنگاه‌های اقتصادی در شرایط حاضر به هیچ وجه کار آسانی نخواهد بود؛ زیرا در این وضعیت نه‌تنها باید شرایط موجود را حفظ کرد، بلکه باید به‌عنوان یک بنگاه مالی، با سیاست‌گذاری‌های درست و منطقی به گونه‌ای عمل کرد که در این مسیر رو به جلو حرکت کنیم و شاهد موفقیت‌های روزافزون بانک باشیم. مدیرعامل جدید بانک کارآفرین در پایان سخنانش با اشاره به ‌ضرورت تغییر برای انجام اصلاحات ساختاری در همه ارکان و از جمله بانک کارآفرین خاطرنشان کرد: در دنیای امروز با تغییر و تحولات زیادی روبه‌رو هستیم؛ بنابراین لازمه پیشرفت، آگاهی از این تغییر و تحولات است. توصیه می‌کنم تغییر به‌عنوان روش کار تمامی ما در دستور کار قرار بگیرد، زیرا پایبندی به اصول سنتی بدون تطبیق با شرایط تحولات روز، موجب کندی امور و عدم موفقیت خواهد شد.