وی ضمن تاکید بر نقش موثر بانک‌ها در ایجاد ارتباط بین تولید‌کننده و مصرف‌کننده، تصریح کرد: بانک سپه با عرضه محصولات جدید سعی کرده است منابع مازاد و پس‌اندازهای خرد مردم را جذب و در قالب تسهیلات ارزان قیمت با دوره بازپرداخت مناسب در اختیار مشتریان خرد خود قرار دهد. این مهم با طراحی و اجرای تسهیلاتی باران مد نظر قرار گرفته است.حسینی با بیان اینکه محصولات جدید بانک سپه به مصرف تسهیلات خرد در محل واقعی خود کمک می‌کند، گفت: پرداخت تسهیلات خرد به مشتریان در قالب بهین کارت سپه (یکی از محصولات جدید این بانک) باعث می‌شود تسهیلات اعطایی صرف خرید کالای ایرانی و تامین مایحتاج واقعی مشتریان شود.

عضو هیات‌مدیره بانک سپه تصریح کرد: فروشندگان عمده و تولیدکنندگان کالا به‌عنوان بخشی از مشتریان بزرگ بانک‌ها، تسهیلات دریافتی خود را برای تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش صرف می‌کنند. بانک سپه با طراحی و ارائه طرح بهین‌کارت به‌عنوان یکی از محصولات جدید سعی کرده است گام موثری را برای متصل کردن این گروه از مشتریان به یکدیگر بردارد.

حسینی ضمن اشاره به محدودیت منابع بانک‌ها برای برآورده کردن نیازهای کلیه متقاضیان، افزود: در محصولات جدید بانک سپه، راه‌های تامین منابع برای افزایش توان تسهیلات‌دهی بانک نیز در نظر گرفته شده است.وی با تاکید بر ضرورت مصرف تسهیلات اعطایی بانک‌ها در محل واقعی خود، گفت: بانک سپه با عرضه محصولات جدید به مصرف تسهیلات در خرید کالای ایرانی و رونق بازار فروشندگان کالا و خدمات ایرانی کمک خواهد کرد.حسینی گفت: بانک سپه در کنار حمایت از بخش‌های مختلف تولیدی و بازرگانی کمک به رفع نیازهای مالی اقشار مختلف جامعه را نیز مدنظر داشته و در محصولات جدید، پرداخت تسهیلات به گروه‌های هدف در قالب طرح‌های قلب سفید و سرافرازان را مورد توجه قرار داده است.