به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، عصر چهارشنبه سوم آبان‌ماه در دومین روز نمایشگاه ITE اعضای کارگروه مشترک بانک تجارت و شرکت ایران کیش به معرفی خدمت خرید و فروش اقساطی کالا و خدمات (آسان خرید) پرداختند و به این ترتیب جشنواره ایده‌های نو در زمینه توسعه محصول خدمت آسان خرید بانک تجارت آغاز شد. در این نشست آموزشی که با حضور مقدم مدیرعامل بانک تجارت و جمعی از مدیران ارشد بانک‌ها و فعالان صنعت پرداخت برگزار شد، از آسان خرید به‌عنوان یک خدمت مبتنی بر نیاز مشتریان و همراستا با هدف ایجاد ارزش افزوده برای خریداران و فروشندگان کالا و خدمات یاد شد. اعضای این کارگروه در ادامه خدمت آسان خرید را روشی برای رونق بخشیدن به بازار فروش کالا و خدمات و افزایش توان خرید اقشار مختلف مردم به‌خصوص قشر متوسط جامعه معرفی کردند و افزودند: تسهیل در خرید کالا و خدمات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان، تضمین فروش اقساطی مطمئن برای فروشندگان، کاهش چک‌های برگشتی، شارژ مجدد اعتبار کارت پس از پرداخت هر قسط و تسهیل فرآیند پرداخت تسهیلات سازمان‌ها و شرکت‌ها به کارمندان از جمله دیگر مزایای آسان خرید است.

سپرده‌گذاران می‌توانند در کنار دریافت سود سپرده خود تا ۹۰ درصد مبلغ سپرده تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار آسان خرید دریافت کنند. همچنین هر یک از سازمان‌ها می‌توانند از طریق امضای تفاهم‌نامه با بانک تجارت، نسبت به معرفی و عضویت پرسنل خود در شبکه آسان خرید اقدام کنند. بانک تجارت، شرکت ایران کیش، خریداران و فروشندگان به‌عنوان چهار رکن شبکه آسان خرید هستند که در این میان فرآیند اجرای طرح بر عهده شرکت ایران کیش و تضمین بازپرداخت اقساط بر عهده بانک خواهد بود. ویژگی دیگر آسان خرید این است که علاوه‌بر انواع کالا، امکان خرید و فروش خدمات نیز در این شبکه وجود دارد.

اعضای این کارگروه در توضیح و معرفی جشنواره جذب ایده‌های جدید برای آسان خرید خاطرنشان کردند: جشنواره ۱۰ روزه جذب ایده برای آسان خرید در زمینه بازاریابی و توسعه محصول آسان خرید از چهارم تا چهاردهم آبان‌ماه برگزار می‌شود و طی آن به سه ایده برتر به ترتیب جوایزی همچون یک دستگاه مک بوک، یک دستگاه آی‌فون ۸ و یک دستگاه تلفن همراه سامسونگ نوت ۸ اهدا می‌شود. بنا بر این گزارش علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی بیشتر از محصول آسان خرید و اطلاع از شرایط شرکت در جشنواره جذب ایده به بخش آسان خرید در سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس  www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.