آرشیو روزنامه شماره ۴۱۹۸ دنیای اقتصاد

اخبار بازرگانی - روزنامه شماره ۴۱۹۸

 • ۶ نارسایی نقشه بودجه

  دنیای اقتصاد: دولت به‌عنوان اصلی‌ترین بازیگر اقتصاد و اصلی‌ترین کانون سیاست‌گذاری، نقش تعیین‌کننده‌ای بر نحوه عملکرد سایر بازیگران اقتصادی، به‌ویژه فعالان بخش‌خصوصی دارد.
 • محدودیت جدید توزیع فرآورده‌های گوشتی در فروشگاه‌ها

  دنیای اقتصاد: توزیع فرآورده‌های گوشتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای با محدودیت‌هایی مواجه شده است. خبرها حاکی از آن است که اخیرا عرضه برخی فرآورده‌های گوشتی بسته‌بندی شده در برخی از فروشگاه‌ها کاهش یافته یا به‌طور کلی قطع شده است. پیگیری‌های «دنیای اقتصاد» در این باره نشان می‌دهد که دستورالعملی در این خصوص صادر شده است.
 • خسروتاج ابقا شد

  دنیای اقتصاد: مجتبی خسروتاج با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت در ریاست سازمان توسعه تجارت ایران ابقا شد. او همچنین به‌عنوان معاون صادراتی وزیر نیز منصوب شد.
 • آغاز به‌کار سومین نمایشگاه بین‌المللی طلا و جواهرات کیش

  گروه بنگاه‌ها: سومین نمایشگاه بین‌المللی طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی فردا چهارشنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس منطقه آزاد کیش و روسای انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش گشایش می‌یابد. به گزارش روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سومین نمایشگاه بین‌المللی طلا و جواهرات کیش، در این نمایشگاه بیش از یکصد شرکت، کارگاه، واحد تولیدی و کارخانه سازنده و تولیدکننده داخلی و خارجی، نوین‌ترین تولیدات خود را به نمایش می‌گذارند.
 • راهکارهای معاون اول رئیس‌جمهوری برای تنظیم بازار

  دنیای اقتصاد: جلسه ستاد تنظیم بازار ظهر روز گذشته به ریاست‌ معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد. به‌گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دولت»، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به حفظ ثبات و آرامش در بازار کالا و خدمات، گفت: بازار ارزاق و توزیع کالاهای مصرفی در کشور وضعیت مناسبی دارد و دغدغه و نگرانی خاصی برای مردم ایجاد نشده است.
 • ضرورت اجرای موافقت‌نامه‌های درون منطقه‌ای

  دنیای اقتصاد: «بیست و سومین نشست کمیته اجرایی اتاق بازرگانی و صنعت اکو» با شرکت روسا و نمایندگانی از اتاق‌های بازرگانی عضو این اتحادیه و با حضور وزرای توسعه و گمرکات و تجارت ترکیه در آنکارا برگزار شد.

بیشتر