گروه بازرگانی- مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز، از برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی بزرگ ایران- تبریز در روزهای ۲۱ تا ۲۸مردادماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین‌‌المللی تبریز خبر داد. حبیب ماهوتی با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه ۴۴۵واحد داخلی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، خراسان، خوزستان، یزد، فارس، اصفهان، قزوین، جزیره قشم، زنجان و مازندران محصولات خود را در زمینه انبوه‌سازی، فولادهای ساختمانی، پکیچ و مشعل، دستگاه‌های جوش و برش و پیچ‌خم، عایق رطوبتی، لاستیک روکش، کلید و پریز، شیرآلات بهداشتی، میز و صندلی، تختخواب فلزی و... ارائه می‌کنند.

وی خاطرنشان ساخت: همچنین در این نمایشگاه ۲۰واحد خارجی از کشورهای ترکیه، انگلیس، ژاپن، ایتالیا، چین، آلمان و کره به طور مستقیم یا در قالب نمایندگی، محصولات خود را در زمینه‌های لوازم خانگی، سیستم کابل برق و مخابرات، حرارتی، برق صنعتی، لوازم آشپزخانه، دستگاه‌های بسته‌بندی، الکتروموتور، ادوات کشاورزی و صنعتی، قطعات پلاستیک، سیستم‌های صوتی و تصویری، لوازم برقی، پنوماتیک و هیدرولیک عرضه می‌کنند.

ماهوتی با اشاره به اینکه چهــاردهمیــن نمایشگاه بین‌المللی ایران- تبریز در فضایی مسقف به مساحتی بالغ بر ۳۵هزار مترمربع و ۱۵هزار مترمربع فضای باز برپا می‌شود، یادآور شد: فرش ماشینی، مبلمان، محصولات آرایشی و بهداشتی، درب و پنجره، چاپ و بسته‌بندی، مواد غذایی و المنت‌های صنعتی از دیگر محصولاتی است که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.