وی به آمار بازرسی‌های انجام شده در این بخش اشاره و عنوان ‌کرد: در نیمه نخست سال‌جاری در بخش برون‌شهری ۲۳۷ فقره پرونده به ارزش ۱۸۵ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان و در بخش درون شهری ۱۸۴ مورد پرونده تخلف به ارزش ۱۳۵ میلیون و ۵۱۳هزار تومان تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان‌ها ارسال شده است.

مدیرکل بازرسی خدمات سازمان حمایت در این‌خصوص تصریح‌کرد: این سازمان به‌طور دقیق و جدی با هرگونه  قصور در امر حمل و نقل عمومی درون و برون‌شهری مسافر و بار نظارت دائمی دارد و در صورت اثبات تخلف از سوی شرکت‌های مذکور با آنها طبق موازین قانونی برخورد خواهد کرد.

وی با تاکید بر نظارت مستمر بر عملکرد ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری کالا و مسافر، از شهروندان تقاضا کرد با انعکاس هرگونه سوء‌استفاده‌های احتمالی در این زمینه از طریق تماس با تلفن‌۱۲۴ یا مراجعه حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، بازرسان را در این نظارت مستمر یاری کنند. به گزارش «ایرنا» پیش از این اعلام شده بود که در سه ماهه نخست امسال با انجام ۹۳۳ هزار و ۳۷۷ مورد بازرسی، ۵۰ میلیارد و ۵۷۸ میلیون تومان ارزش کل پرونده‌های تشکیل شده بوده است.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند