به گزارش روابط‌عمومی شرکت دخانیات ایران، سیاوش افضلی در رونمایی از سامانه شناسایی تامین‌کنندگان، گفت: با استفاده از این سامانه، تامین‌کنندگان می‌توانند بدون واسطه و به‌صورت مستقیم، توانایی‌ها و پتانسیل‌های خود را معرفی کرده و شرکت دخانیات ایران اقلام مورد نیاز خود را از تولیدکننده یا تامین‌کننده آن به‌صورت مستقیم تهیه و در نتیجه موجب کاهش قیمت تمام شده محصولات و ایجاد ارزش افزوده برای دخانیات و خریداران فراهم شود.

وی با بیان اینکه وقتی فرآیندهای حوزه تامین اصلاح شود به‌صورت طبیعی قیمت تمام شده پایین می‌آید، افزود: بنای ما خرید از تامین‌کننده‌های اصلی است که تامین‌کننده‌هایی تعیین هویت شده و شناسه‌دار هستند، زیرا به این صورت به‌طور واقعی واسطه‌ها حذف می‌شوند.

مدیرعامل شرکت دخانیات ایران با تاکید بر شفافیت به معنای واقعی تصریح کرد: هدف ما این است که تامین‌کنندگان بدون واسطه کنار ما قرار گیرند.

وی با بیان اینکه فرآیندها یک روزه رخ نخواهد داد، اظهار کرد: بدون شک در ابتدای راه هستیم، از همین‌رو باید در راستای سالم‌سازی و شفاف‌سازی و رشد و ارتقای چنین سامانه‌هایی، قدم‌های جدی‌تری برداشته شود.

افضلی، امکان دسترسی بر خط تامین‌کنندگان به سامانه، شفاف‌سازی روند شناسایی، شرکت در مناقصه، مزایده و آگهی‌ها، بهبود فرآیند تامین کالا، ارتباط مستقیم با سامانه و کارشناسان، ارتباط مستقیم با مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره، ارتباط نزدیک و آسان با تامین‌کنندگان، اطلاع‌رسانی سریع، انطباق با دستور‌العمل‌های سازمانی و گواهی‌نامه‌های داخلی و بین‌المللی، افزایش رقابت‌پذیری و رقابت‌سازی، اعمال و کنترل سیستماتیک مقررات و فراهم‌سازی امکان تهیه گزارش‌های مدیریتی و نظارتی به‌صورت پیشرفته برای مدیران میانی و ارشد را از اهداف راه‌اندازی این سامانه برشمرد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند