پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند سری P توسن‌تکنو به پردازنده ۴ هسته‌ای قدرتمند، صفحه‌نمایش بزرگ و لمسی حافظه رم بالا و نسخه ۱۱ سیستم‌عامل اندروید مجهزند. پایانه اندرویدی TECHNO M۵۰۰ با صفحه‌نمایش رنگی و لمسی ۴اینچی با قابلیت اتصال به TECHSTORE و همچنین صفحه‌کلیدی مشابه با نمونه‌های کلاسیک، تجربه کاربری مناسب و متفاوتی را در اختیار کاربران می‌گذارد. پایانه اندرویدی TECHNO D۳۰۰ نیز با ابعاد کوچک، صفحه لمسی ۸/ ۲ اینچی و پردازنده ۴هسته‌ای و همچنین قدرت باتری بالا، می‌تواند برای گستره وسیعی از کسب‌و‌کارها مناسب باشد. شرکت توسن‌تکنو علاوه بر محصولات فوق، دو محصول جدید در حوزه نرم‌افزار‌ها و راهکارهای بانکی را با نام‌های TECHSTORE و TECHNO ITM معرفی کرد.

سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک یا TECHSTORE، امکان مدیریت و پایش پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند، ATMها و کیوسک‌ها را از راه دور برای کارشناسان و پشتیبان‌ها فراهم می‌کند و نیاز به جابه‌جایی‌های غیرضروری را کم و در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌کند. همچنین راهکار نرم‌افزار ماشین‌های بانکی یا  TECHNO ITM هم یکی دیگر از محصولات معرفی شده در نمایشگاه SEAMLESS MIDDLE EAST امسال است که مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی شده و این امکان را به بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری می‌دهد که به مشتریان خود خدماتی یکپارچه ارائه کنند. این مراکز با راهکار نرم‌افزار بانکی TECHNO ITM می‌توانند بدون مراجعه حضوری به ماشین، سرویس‌های ارزش افزوده خود را علاوه بر سرویس‌های بانکی موجود در ماشین‌های بانکی فعال کنند یا به‌صورت همزمان و از راه دور، تمامی ماشین‌های بانکی خود را به‌روزرسانی کنند.

محصول بعدی توسن‌تکنو TECHNO WK۳۰۰ نام دارد. این کیوسک هوشمند دارای سخت‌افزاری قدرتمند است که علاوه بر خدمات مالی و بانکی، امکان ارائه دیگر خدمات را نیز دارد.‌ TECHNO WK۳۰۰ با دوربین ۵ مگاپیکسلی برای تشخیص چهره و همچنین امکان افزودن سایر ماژول‌های احراز هویت مانند اثر انگشت و کارتخوان کارت ملی هوشمند، ابزاری قدرتمند و امن برای شناسایی و ارائه خدمات مبتنی بر احراز هویت به مشتریان خواهد بود. راهکار‌های دیگر توسن‌تکنو که در این رویداد معرفی شدند محصولات نرم‌افزاری هستند که امکان پرداخت الکترونیک را از طریق NFC و رمزریال فراهم می‌کنند.