به گزارش دیلی هودل، یکی از معامله‌گران پرطرفدار ارزهای دیجیتال در توییتر گفته است به‌دنبال عبور قیمت بیت‌کوین از ۴۵هزار دلار و بازگشت اتریوم به ۳هزار دلار، دوج‌کوین و یک ارز دیجیتال دیگر هم در حال آماده‌شدن برای جهشی مشابه هستند.

این معامله‌گر مطرح که با نام کاربری مستعار اسمارت کانترکتر (SmartContracter) در توییتر فعالیت می‌کند، خطاب به ۱۵۶هزار دنبال‌کننده خود نوشت که پیش‌بینی می‌کند دوج کوین از روند نزولی خود خارج شود و جهش خود را تا رسیدن به سطح ۴۱/ ۰ دلار دنبال کند.

او در توییتی نوشت:  (اشاره به دوج کوین) واق واق! به نظر می‌رسد دوج‌کوین آماده شده و در حال شکستن [خط] روند نزولی کلیدی خود است. آیا فصل میم‌کوین‌ها فرا رسیده است؟ شبیه آنهایی است که آرام حرکت می‌کنند، اما نه برای مدتی طولانی.

اسمارت کانترکتر می‌گوید ارز دیجیتال پروتکل گراف (The Graph) هم که با نماد «GRT» شناخته می‌شود، ممکن است پس از وارد شدن به فاز انباشت بلند‌مدت در یک روند صعودی قرار بگیرد. وی افزود: اسمارت کانترکتر می‌گوید که در حال حاضر دارد سود حاصل از فروش مجموعه توکن‌های غیرمثلی‌(NFT) کریپتو پانکس (CryptoPunks) را که جزو نخستین‌ NFTها یا همان آثار هنری دیجیتالی ایجادشده روی بلاک‌چین اتریوم بودند، با موارد دیگری جایگزین می‌کند. یکی از انتخاب‌های او، برخی از توکن‌های مجموعه میت‌بیتس (Meebits) است. میت‌بیتس یک مجموعه NFT جدید است که توسط لاروا لبز (Larva Labs)، شرکت سازنده مجموعه مشهور کریپتو پانکس، عرضه شده و به‌تازگی حجم معاملات آن افزایش چشم‌گیری داشته است.

اسمارت کانترکتر گفته است: یکی از توکن‌های کریپتو پانکس را ۵۰ درصد بیشتر از آنچه در ابتدای ماه خریداری کرده بودم به فروش رساندم. اکنون می‌خواهم با سود آن از مجموعه میت‌بیتس خرید کنم. NFTهای شرکت لاروا لبز تنها ‌NFTهایی هستند که از آنها کسب درآمد کرده‌ام، بنابراین [احتمالا] فقط به همین‌ها بچسبم.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند