به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی‌فرد با اعلام این خبر گفت: با هدف خدمت‌رسانی بیشتر در زمینه مراقبت‌های بهداشتی دهان و دندان بازنشستگان این صندوق و در قالب «بسته دهم طرح یاری»، مرحله دوم ارائه تسهیلات تخفیفی و تقسیطی خدمات دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل این عزیزان تا سقف ۳میلیون تومان در تمامی مراکز استان‌های کشور آغاز شد. او با اشاره به اینکه این طرح با مشارکت شرکت بیمه ملت اجرا می‌شود، تصریح کرد: طرح دندانپزشکی شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان است که تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ باشند. البته شامل وظیفه‌بگیران تک ‌ورثه همسر تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان نیز می‌شود.

مرتضایی فرد بسته دهم طرح یاری را شامل دو مرحله عنوان کرد و گفت: مرحله نخست این طرح در اسفندماه ۹۹ در ۱۰ استان خراسان‌شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین، لرستان، یزد و مرکزی به اجرا درآمد و مرحله دوم آن نیز از روز شنبه ۱۸اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در تمامی مراکز استان‌های کشور اجرایی شده است. به گفته او، اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل تمام خدمات دندانپزشکی می‌شود، تا سقف ۳میلیون تومان برای هر دفترکل و افراد تبعی آن بوده که طی ۱۱ قسط از حقوق فرد کسر می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه «مشمولان این طرح می‌توانند با مراجعه به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت، از خدمات دندانپزشکی با تخفیف مناسب و به صورت اعتباری استفاده کنند» گفت: لیست مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشان sabasrm.irو سایت شرکت بیمه ملت قرار داده شده است. او تاکید کرد: با توجه به نوع خدمت و شرکت طرف قرارداد، متقاضیان استفاده از این تسهیلات صرفا به مراکز طرف قرارداد طرح مراجعه کنند. مرتضایی فرد یادآور شد: بازنشستگان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانیsabasrm.ir مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با ذی‌نفعان صبا به شماره ۲۵۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

ضرورت احیای شورای فرهنگی و اجتماعی در تامین‌اجتماعی

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی گفت: احیا، تقویت و توسعه شورای فرهنگی و اجتماعی و نظام ارتباطی سازمان تامین‌اجتماعی یک ضرورت است. به گزارش «ایلنا» علی جهانی در اولین نشست احیای شورای‌ عالی فرهنگی و اجتماعی و ارتباطی سازمان تامین‌اجتماعی افزود: هم‌اندیشی، همگرایی، هم افزایی و خرد جمعی در عرصه فرهنگی و اجتماعی و ارتباطی سازمان یک ضرورت است و پاسخگویی به نیازها مسائل و مباحث بیش از ۴۵ میلیون مخاطب این سازمان ضرورت نظام فرهنگی و اجتماعی توسعه‌یافته و توسعه‌محور را ایجاب می‌کند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند