رایورز: مواجه شدن با فضای دیجیتالی به یک اتفاق معمول در فضاهای کاری تبدیل شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد کارمندان جهانی هر ۵/ ۱۰ دقیقه یک بار با یک نوع خبر مرتبط با شبکه‌های اجتماعی از جمله پیام‌های فوری(IM)، توییت یا پیام فیس‌‌بوک مواجه می‌شوند.

به گزارش زد.دی.نت، در بررسی جدید مشخص شده است هر ۵/ ۱۰ دقیقه یک‌بار پیام جدید مبتنی بر فضاهای اجتماعی برای کارمندان ارسال می‌شود و به واسطه هر یک از این پیام‌ها ۲۳ دقیقه طول می‌کشد تا کارمند دوباره به وظیفه کاری خود برگردد.

خواندن پست‌های الکترونیکی معمولا ۲۸درصد زمان کاری هر روز کارمندان را به خود اختصاص می‌دهد و این در حالی است که کارمندان در صنوف مختلف به طور میانگین روزی ۱۱۲ پست الکترونیکی ارسال می‌کنند.

هر کارمند به طور میانگین ۴۰ درصد زمان سپری شده در طول یک هفته کاری خود را به خواندن ایمیل‌های داخلی اختصاص می‌دهد که این پست‌های الکترونیکی معمولا ارزش چندانی برای بهبود شرایط کسب‌وکار ندارد.

همچنین گفته شده است ۸۷ درصد کارمندان از نظر احساسی و روانی هیچ ارتباطی با شغل خود ندارند و همین مساله موجب شده است کسب‌وکارهای آمریکایی سالانه بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار ضرر کنند.

شرکت تحقیقاتی Sapience Analytics که دفتر مرکزی آن در دوبلین واقع شده است این اطلاعات را منتشر کرد و توضیح داد هر آنچه کاربر در هر لحظه مرتبط با محیط دیجیتالی انجام می‌دهد، به صورت مستقیم روی سازمان تاثیر می‌گذارد.