شرکت سونی اریکسون در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی ۲۰۰۸ لاس وگاس ۳مدل جدید از تلفن‌های همراه خود را معرفی کرد. این ۳مدل جدید W۷۶۰،Z۵۵۵ واکمن تاشو و W۳۵۰i واکمن است. مدل Z۵۵۵ یک تلفن همراه سه باند «جی‌اس‌ام» با طراحی «صدف مانند» مجهز به فناوری «کنترل حرکت» است. فناوری «کنترل حرکت» این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند که برخی از عملکردهای با حرکات کوچک را فرماندهی و کنترل کند.

همچنین این مدل مجهز به دوربین عکاسی ۳/۱ مگاپیکسلی، بلوتوث و یک صفحه نمایشگر کوچک OLED (دیودهای ساطع‌کننده نور) خارجی است که روی آن امکان مشاهده عملکردهای مختلف وجود دارد.

براساس گزارش کاتاوب، دومین مدلی که سونی اریکسون در نمایشگاه محصولات الکترونیک مصرفی ۲۰۰۸ لاس وگاس معرفی کرده، W۷۶۰ است که یک تلفن همراه مدل «کشویی» از سری محصولات واکمن است. این مدل از اتصالات HSDPA حمایت می‌کند و مجهز به گیرنده «جی‌پی‌اس» یکپارچه و نرم‌افزار جست‌وجوی «راه‌یاب» (Wayfinder) است.از دیگر ویژگی‌های فنی این محصول می‌توان به رادیو اف‌ام، دوربین ۲/۳مگاپیکسلی، حافظه قابل افزایش با کارت حافظه، بلندگوهای استریو و فناوری SensMe اشاره کرد.سومین مدلی که سونی اریکسون در این نمایشگاه عرضه کرده است W۳۵۰ نام دارد. این مدل، یک تلفن همراه مجهز به برنامه دسته‌بندی فایل‌های عکس با امکان کنترل پخش‌کننده چندرسانه‌ای یکپارچه، دوربین ۳/۱مگاپیکسلی، رادیو «اف‌ام»، بلوتوث و ۱۴‌مگابایت حافظه داخلی و قابلیت نصب کارت حافظه است.