بازار دیجیتال- مدل‌های L۱۹۶۰TR و L۱۷۶۰TR آخرین مدل از مانیتورهای LCD سری برلیان LG هستند که کنتراستی حدود ۵۰۰۰ دارند. طبق اعلام یکی از کارشناسان بخش فروش شرکت مادیران، مانیتورهای جدید سری برلیان حدود ۵ماه است وارد بازار داخلی شده است و کنتراست بالا و زمان پاسخ دهی کوتاه (در حدود دو میلی‌ثانیه) از دلایل تمایز این مانیتورها نسبت به سایر مدل‌ها و فروش بالای آنها است.

طبق اعلام مادیران، L۱۹۶۰TR یک مانیتور LCD است که سایز آن ۱۹ اینچ بوده و دارای ویژگی‌هایی چون، رزولوشن ۱۰۲۴×۱۲۸۰، نسبت کنتراست یک به ۵۰۰۰، زاویه دید ۱۷۰درجه عمودی و افقی و زمان پاسخگویی دو میلی‌ثانیه است.

این مانیتور ۶/۴کیلوگرمی با قیمت ۳۵۲هزار تومان و ضمانت دو ساله مادیران به فروش می‌رسد.

مدل L۱۷۶۰TR نیز یک مانیتور ۱۷ اینچ LCD از سری برلیان است که دارای وضوح تصویر ۱۰۲۴×۱۲۸۰ است. نسبت کنتراست این مانیتور نیز یک به ۵۰۰۰ و زاویه دید آن ۱۷۰درجه افقی و عمودی است.

قیمت این مانیتور ۷/۳ کیلوگرمی ۲۹۹هزار تومان اعلام شده است.

مادیران همچنین مدل‌های L۱۹۰۰J و L۱۹۰۰R را از مانیتورهای پرفروش سری رویایی این برند معرفی کرد.

طبق اعلام این نمایندگی، L۱۹۰۰j یک مانیتور ۱۹ اینچ است با ویژگی‌هایی چون، رزولوشن ۱۰۲۴×۱۲۸۰، نسبت کنتراست یک به ۳۰۰۰ و زاویه دید ۱۷۰درجه افقی و عمودی. نور ملایم قرمز که از پایه این مانیتور می‌درخشد، زیبایی این مانیتور را دو چندان کرده است. این مانیتور با قیمت ۴۰۵هزار تومان به فروش می‌رسد. وضوح تصویر ۱۰۲۴×۱۲۸۰، تجهیز به موتور پردازش تصویر، زاویه دید ۱۷۰ درجه عمودی و افقی و قابلیت‌ نمایش ۷/۱۶میلیون رنگ نیز از ویژگی‌های مدل L۱۹۰۰R است.

این مانتیور نیز با قیمت ۴۰۴هزار تومان به فروش می‌رسد.