بازار دیجیتال- بعضی شرکت‌ها مانند شرکت Philips معتقدند که تعدد و تنوع محصولات ویژه دستگاه‌های آندرویدی چندان مناسب نبوده و باعث سردرگمی کاربران و خریداران می‌شود. شاید به همین دلیل هم هست که این شرکت به تازگی محصولی جالب را ویژه تمام محصولات دیجیتال شخصی مبتنی بر آندروید بازار طراحی و تولید کرده است. در واقع اسپیکر جدید این شرکت امکان سازگاری با تمام دستگاه‌های آندرویدی موجود در بازار را دارد و با مدل AS۸۵۱ به بازار معرفی شده است. این اسپیکر صدا را با کیفیتی مناسب و با قدرت ۳۰ وات برای کاربرانش پخش می‌کند و به همراه دو مدل کوچک‌تر به بازار عرضه می‌شود. مسوولان Philips می‌گویند: «مشکل اصلی این است که موبایل‌های آندرویدی دارای پورت micro USB در شکل‌های متفاوتی هستند و طراحی یک پورت که با تمام این محصولات سازگار باشد، کار پیچیده‌ای بوده است.»

در نهایت این شرکت یک پورت متغیر ساخته است که می‌تواند به تمام موبایل‌های آندرویدی متصل شود. اما نکته جالب و عجیب اینجا است که آنها نتوانسته‌اند کار پخش موسیقی را از طریق آن پورت انجام بدهند و با اتصال گوشی به این اسپیکر کاربران تنها می‌توانند آن را شارژ بکنند.

با این همه اما کاربران این اسپیکر برای پخش موسیقی می‌توانند برنامه کاربردی مخصوص Philips را روی موبایل آندرویدی خودشان نصب کرده و از طریق بلوتوث موسیقی ذخیره شده روی گوشی موبایل‌شان را پخش کنند.

شرکت Philips اعلام کرده است که این اسپیکر جدیدش را به زودی و با قیمت ۲۰۰ یورو ابتدا به بازار اروپا عرضه خواهد کرد. با این همه اما بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار معتقدند که این اسپیکر با قیمت بالایی که دارد، ممکن است نتواند آنطور که باید با استقبال کاربران و خریداران مواجه شود.