مصطفی بغدادی  با ابراز امیدواری از اینکه استارت‌آپ‌های حاضر در این رویداد بتوانند مسیر رشد و تکامل خود را طی کنند، اظهار کرد: در ۳۱ دوره رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی میزبان ۲۲۲ تیم بودیم و مشارکت ۴۰‌درصدی تیم‌های خارج از استان تهران موجب شد که تلاش کنیم به سمت بر‌گزاری رویدادهای استانی استارت‌آپ حرکت کنیم.

وی دومین رویداد استانی دوشنبه‌های استانی را در استان قزوین و سومین آن را در استان سمنان عنوان کرد و یادآور شد: از میان ۲۲۲ تیم استارت‌آپی که در این رویدادها شرکت کردند، برای ۶۰ تیم ۳۷۰ جلسه  B۲B  سرمایه‌‌گذاری برگزار شده که از این تعداد ۱۷ تیم موفق به جذب سرمایه‌‌گذاری شدند. بغدادی حجم سرمایه‌‌گذاری روی ۱۷ استارت‌آپ رویدادهای دوشنبه‌های استارت‌آپی را حدود ۵۰ میلیارد تومان ذکر کرد و ادامه داد: علاوه بر این ۱۴ تیم دیگر در حال طی کردن مراحل نهایی مذاکره برای جذب سرمایه هستند.

وی با اشاره به بررسی‌های انجام شده در زمینه عملکرد بر‌گزاری رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی، خاطرنشان کرد: بر اساس جمع‌بندی‌های این مطالعات، میزان سرمایه‌‌گذاری روی طرح‌های VC بین یک تا ۴‌درصد است، به این معنا که یک تا ۴‌درصد این طرح‌ها سرمایه لازم را جذب کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند