یکی از ایراداتی که کاربران به این بازی وارد کردند، طراحی مدل‌های بازیکنان بود به‌طوری که انبوهی از تصاویر مربوط به طراحی ضعیف چهره بازیکنان که از محیط بازی گرفته شد، در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

در زمان ثبت این خبر، نظرات کاربران استیم نسبت به این بازی به‌طور قابل‌توجهی منفی بود به‌طوری که تنها ۸‌درصد از ۵۹۲۱ بررسی و کامنت نسبت به این بازی، مثبت بود.  بر اساس این گزارش، مشکلات گرافیکی تنها محدود به نسخه پی‌سی این بازی نمی‌شود و به‌نظر می‌رسد که این مساله در تمامی ‌پلت‌فرم‌ها نیز وجود دارد.

زمانی‌که کونامی ‌از بازی eFootball ۲۰۲۲ رونمایی کرد، این شرکت اعلام کرد که بازی مذکور مبتنی بر یک موتور بازی جدید طراحی شده و تغییراتی در سیستم انیمیشن اعمال شده است. کونامی‌در آن زمان عنوان کرد: همه‌چیز با عزمی‌جدی برای فراهم آوردن یک تجربه کاملا جدید و متفاوت در بازی فوتبال آغاز شد. هدف ما خلق دوباره یک محیط فوتبالی کاملا متفاوت بود که در آن، این تغییرات را می‌شد در چمن داخل زمین تا حرکات بازیکنان و عکس‌العمل تماشاگران در استادیوم‌ها مشاهده کرد. این شرکت ادامه داد: برای دستیابی به این خواسته، تصمیم گرفتیم یک موتور فوتبالی جدید را به‌ همراه یک سیستم انیمیشن متفاوت و کنترل‌های بازی جدید ایجاد کنیم. نتیجه نهایی بسیار چشمگیرتر از آن چیزی بود که در ابتدا تصور می‌کردیم. با این حال‌ کونامی‌ هنوز در قبال انبوه انتقادها و گلایه‌های کاربران واکنشی نشان نداده است و باید منتظر ماند و دید که پاسخ این شرکت ژاپنی در قبال این عکس‌العمل‌ها چه خواهد بود.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند