بر اساس تصاویر منتشر شده، چهره فرد بالغ روی نمایشگری که در مقابل کودک قرار دارد، نمایان می‌شود و حتی کودک می‌تواند از طریق لیست شماره‌هایی که پیشتر توسط والدین اضافه شده‌اند، تماس برقرار کند. روی این دستگاه چهار میکروفون تعبیه شده که والدین و کودکان می‌توانند آنها را غیرفعال کرده یا حتی شاتر دوربین را نیز ببندند.

اپلیکیشن Glow نیز فعلا برای استفاده روی تبلت بهینه شده اما کاربران آی‌اواس ۱۵ و نسخه‌های بعد از آن نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. قرار است به‌زودی پشتیبانی از آن به پلت‌فرم ‌اندروید نیز اضافه شود. طبق گفته آمازون، دو دوربین روی Glow تعبیه شده که از نوع واید بوده و از رزولوشن ۷۲۰p  بهره می‌برند. این دستگاه به انبوهی از امکانات سرگرم‌کننده و محتواهای آموزشی مجهز شده و بازی‌هایی همچون Checkers و Go Fish به‌همراه پازل‌های متنوع و هزاران کتاب و اپلیکیشن نقاشی که می‌توانند برای کودکان بسیار سرگرم‌کننده باشند.

خریداران آمازون Glow تا یک سال به‌صورت رایگان به محتوای آمازون Kids Plus دسترسی خواهند داشت اما پس از اتمام یک سال، حق اشتراک ماهانه ۳ دلاری برای این سرویس در نظر گرفته شده است. آمازون همچنین با برخی از استودیوها و شرکت‌ها همانند دیزنی، Mattel، Nickelodeon  و Sesame Street وارد همکاری شده تا بتواند بازی‌ها و محتواهای تعاملی بیشتری را در اختیار کودکان و والدین قرار دهد. آمازون اعلام کرد که دستگاه تعاملی Glow طی چند هفته آتی و به‌صورت محدود با قیمت ۲۴۹ دلار عرضه خواهد شد و سپس با قیمت ۲۹۹ دلار برای عموم قابل خرید خواهد بود. همچنین هر کدام از این دستگاه‌ها به‌همراه گارانتی بی‌قید و شرط عرضه خواهند شد؛ بدین معنی که اگر تحت هر شرایطی، کودک شما به این دستگاه آسیب رساند، آمازون آن را به‌صورت رایگان تعویض خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند