طبق گزارش Digitimes، نمونه اولیه هدست واقعیت افزوده اپل اخیرا دومین فاز از مراحل بررسی  را خود پشت‌سر گذاشته است. همچنین در این گزارش آمده که این هدست، در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ وارد فاز تولید انبوه و در سه‌ماهه سوم یا چهارم سال بعد نیز به ‌بازار عرضه خواهد شد.

این وب‌سایت مدعی شد که با توجه به ‌قیمت بالای این هدست واقعیت افزوده، اپل آن را به‌عنوان یک محصول صنعتی در اختیار شرکت‌ها و کسب‌وکارها قرار خواهد داد. برای این هدست قیمتی بیش از ۲۰۰۰ دلار پیش‌بینی شده است.

اما اپل برای کاربران عادی و عموم مردم نیز یک نسخه دیگری از این هدست را در دست طراحی دارد. محصولی ارزان‌تر که احتمالا تحت‌عنوان اپل‌گلس (AppleGlass) معرفی خواهد شد. متاسفانه ساخت این محصول، با سرعت کمتری دنبال می‌شود.

در گزارش Digitimes آمده که هنوز طراحی اپل‌گلس نهایی نشده اما انتظار می‌رود پس از سال ۲۰۲۳ وارد فاز تولید انبوه شود. این بازه زمانی، با پیش‌بینی مینگ-چی‌کو، تحلیلگر برجسته محصولات اپل درباره زمان عرضه این هدست، همخوانی دارد.

این کارشناس آی‌تی چندی پیش اعلام کرد که اولین هدست واقعیت افزوده اپل در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد و تا سال ۲۰۲۵ نیز خبری از عرضه نسخه ارزان‌تر این هدست نخواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند