اما به‌نظر می‌رسد که حداقل در نسل جدید اپل، خبری از اضافه شدن تاچ‌آیدی نخواهد بود. مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ با انتشار گزارشی مدعی شد که اپل‌واچ سری۷ بدون تاچ‌آیدی عرضه خواهد شد.

گورمن که اغلب پیش‌بینی‌هایش درباره محصولات هوشمند به واقعیت تبدیل می‌شود، عنوان کرد اضافه‌شدن حسگر اثرانگشت به اپل‌واچ، می‌تواند این ساعت را به ابزاری کاربردی‌تر به‌ویژه برای استفاده از سرویس اپل‌پی تبدیل کند.

او معتقد است که اپل هیچ تصمیمی برای اضافه کردن تاچ آیدی به اپل‌واچ سری ۷ ندارد و حتی این احتمال نیز وجود دارد که این ویژگی در مدل‌های بعدی این ساعت نیز استفاده و تعبیه نشود. در عوض، برخی منابع خبری مدعی شده‌اند که اپل امسال تمرکز خود را روی ارتقای طول عمر باتری این ساعت معطوف خواهد کرد.

طبق اطلاعات منتشر‌شده، اپل‌واچ از ضخامت بدنه بیشتری به نسبت مدل‌های قبلی بهره می‌برد که البته این تفاوت جزئی است و به سختی قابل تشخیص خواهد بود. گفته می‌شود که از فضای جدید ایجادشده در اپل‌واچ سری ۷ برای تعبیه سنسورهای جدید و همچنین باتری بزرگ‌تر استفاده خواهد شد.

با استناد به آخرین شنیده‌ها، اپل‌واچ جدید اپل با اندک تغییراتی در طراحی و همچنین اضافه شدن رنگ سبز به رنگ‌های موجود عرضه خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند