استارت‌آپ Revue سرویس رایگان و پولی ارائه می‌کند که برای همه امکان انتشار خبرنامه‌های سرمقاله‌ای را فراهم می‌کند. خرید این استارت‌آپ به توییتر اجازه می‌دهد کار کمک به افراد برای مطلع ماندن درباره علاقه‌مندی‌هایشان را تسریع کند و همزمان به انواع نویسندگان اجازه می‌دهد راهی برای دسترسی بهتر به مخاطبانشان پیدا کنند. نویسندگان Revue می‌توانند سریعا و به راحتی خبرنامه‌هایی تهیه کنند و این سرویس حتی به آنها اجازه می‌دهد در یک نسخه لینک، ویدئو، توییت و رسانه‌های دیگر را جای دهند.

توییتر با خرید استارت‌آپ Revue قصد دارد ارتباط نویسندگان با مشترکانشان را راحت‌تر کرده و همچنین به خوانندگان کمک کند نویسندگان جدید و محتوایشان را بهتر کشف کنند.

این شرکت درحال‌حاضر سرگرم برنامه‌ریزی راه‌های متعدد برای دستیابی به چنین هدفی است و درصدد است به کاربران اجازه دهد متقاضی دریافت خبرنامه از فالوی مورد علاقه‌شان شوند و تنظیمات جدیدی هم برای نویسندگان اضافه می‌کند تا میزبان مکالمات با مشترکانشان شوند.

توییتر همچنین از طریق خبرنامه‌های پولی مدل تشویقی بادوامی را ایجاد می‌کند. با اضافه شدن Revue به پلت‌فرم توییتر، نویسندگان قادر خواهند بود مشترکان پولی خود را افزایش دهند و همزمان برای تولید محتوا و ایجاد مکالمات جدید در توییتر تشویق می‌شوند. سرمایه‌گذاری روی مخاطب بخشی است که توییتر قصد دارد با خرید Revue توسعه بیشتری دهد.

براساس گزارش تک رادار، توییتر قابلیت‌های پرو Revue را برای همه اکانت‌ها رایگان کرده و هزینه خبرنامه پولی را به پنج درصد کاهش می‌دهد. این شرکت به سرمایه‌گذاری در Revue به‌عنوان یک سرویس منحصر ادامه می‌دهد و تیم این استارت‌آپ به بهبود نحوه ایجاد خبرنامه توسط نویسندگان، رشد مخاطب و جذب مشترکان پولی متمرکز خواهند شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند