طبق گفته منبع این خبر، قلم S Pen به همراه این گوشی عرضه نخواهد شد و کاربران در صورت تمایل به استفاده از آن، می‌توانند این قلم هوشمند را در بازار خریداری کنند.

گفته می‌شود که هر دو مدل گلکسی اس۲۱ و گلکسی اس۲۱ اولترا به پردازنده جدید اسنپدراگون ۸۷۵ مجهز خواهند بود که در برخی کشورها عرضه خواهند شد و مدل دوم این گوشی نیز مجهز به پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰، در بازار سایر کشورها به فروش خواهد رسید.

هر دو پردازنده از لحاظ عملکرد و کارآیی تقریبا برابر هستند و حتی برخی از منابع نیز مدعی شده‌اند که تراشه اگزینوس، بهتر از اسنپدراگون عمل خواهد کرد. سایر دوربین‌ها نیز در این مدل‌ها تغییری نخواهند کرد به‌طوری‌که از یک سنسور اصلی ۱۲ مگاپیکسلی، سنسور تله‌فوتوی ۶۴ مگاپیکسلی و سنسور اولتراواید ۱۰۸مگاپیکسلی استفاده خواهد شد.

تمام دستگاه‌های این سری قابلیت فیلمبرداری ۴K با ۶۰ فریم در ثانیه را دارند. دیگر قابلیت‌های جدید شامل وای‌فای۶ در نسخه اولترا و حالتی برای ثبت ویدئو از دوربین‌های جلو و پشت به‌طور همزمان است.

البته هنوز مشخص نیست که چه میزان از این اطلاعات درست هستند و در نهایت به مدل‌های جدید گلکسی اس۲۱ اضافه خواهند شد. اما اگر به واقعیت تبدیل می‌شوند، از جذابیت‌های مدل‌های گلکسی نوت کاسته خواهد شد و کاربران می‌توانند با خرید یک قلم S Pen به بسیاری از قابلیت‌های به‌کار رفته در مدل‌های نوت دست یابند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند