مجله‌ دیجیتال دوستدار محیط‌زیست است  و همکاران سیستم از این پس بروشورها و ویژه‌نامه‌های اختصاصی‌ خود را از طریق این مجله در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد. همچنین در شرایطی که جامعه درگیر بیماری کووید-۱۹ است و از تبادل‌های فیزیکی دور می‌شود؛ انتشار این مجله دسترسی مخاطبان به محتواها را ساده‌تر می‌کند.

این مجله برای دسترسی روی موبایل و تبلت طراحی شده است و بدون نیاز به فرآیندهای پیچیده‌ نصب در دسترس است. بروشورهای همکاران سیستم به شکل اختصاصی در این مجله منتشر می‌شود و علاوه بر سادگی در دسترسی، امکان جست‌وجو و ارسال به دیگران را هم دارد. ویژه‌نامه‌های اختصاصی همکاران سیستم که با نام «آیند» منتشر می‌شوند هم از این پس در مجله دیجیتال در دسترس هستند. تاکنون سه شماره از «آیند» در زمینه‌ رایانش ابری  و مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار منتشر شده است.

افزون‌بر این موارد، بخشی با عنوان «اخبار تکنولوژی» در این مجله وجود دارد. در این بخش روزانه دو خبر از دنیای فناوری اطلاعات در زمینه‌ تکنولوژی‌های روز، نرم‌افزارهای سازمانی، گزارش‌ها و روندهای جهانی، اخبار شرکت‌های معتبر IT و ... منتشر می‌شوند. این خبرها به شکل اختصاصی توسط همکاران سیستم تولید می‌شوند. در آینده نزدیک محتواهای صوتی و تصویری هم در این مجله منتشر شده و در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند