شرکت لاجیتک (Logitech) که تولید‌کننده وب کم، صفحه کلید، موشواره و همچنین دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای ویدئوکنفرانس است، اعلام کرد که فروش سه ماه چهارم آن در مقایسه با ۳/ ۶۲۴ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹، به ۲/ ۷۰۹ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است. بر اساس این گزارش، درآمد عملیاتی این شرکت در ۳ماه منتهی به مارس ۳/ ۲۳ درصد افزایش و به ۷۹ میلیون دلار رسیده است.

شرکت لاجیتک همچنین از رشد 7/ 6درصدی در فروش خود در طول یک سال کامل خبر داده است و به چشم انداز درآمد خود در سال مالی 2020 نیز دست یافت. درآمد عملیاتی سالانه این شرکت به 387 میلیون دلار رسیده است و این نشان می‌دهد که از محدوده درآمد هدف خود که بین 365 تا 375 میلیون دلار بود، عبور کرده است. این شرکت چشم انداز سود یک‌ساله خود را در ماه مارس کاهش داده بود تا مشکلات زنجیره تامین را به دلیل بحران ویروس کرونا در نظر بگیرد. این شرکت پیش‌بینی فروش خود را دوباره تکرار کرده بود.

براکن دارل، مدیر عامل این شرکت در یک بیانیه گفت: کنفرانس ویدئویی، کار از راه دور، ایجاد و منتشر کردن محتوا و بازی‌های ویدئویی فرآیندهای طولانی مدتی است که تجارت ما را پیش می‌برند. این بیماری همه‌گیر این فرآیندها را تغییر نداده است، بلکه آنها را تسریع کرده است. این شرکت همچنین چشم‌انداز ارائه شده در ماه مارس را برای رشد تک‌رقمی درصد فروش خود برای سال مالی منتهی به مارس 2021 حفظ کرده و انتظار دارد سود عملیاتی به 380 تا 400 میلیون دلار برسد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند